wmaraci reklam

6 Aylık Spotify Premium 30 TL✅

13 Mesajlar 1.267 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kircayunusemree kircayunusemree WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

ShadowTR adlı üyeden alıntı

bu konuya yorum yapmamın sebebi Netflix konumu kaldırmış olman
ikincisi 8 gün erken bitti ama mesele 3ü 5i değil mesele para da değil. asıl mesele senin patlamama garantisi vermiş olman, patlarsa da destek olacağını garanti etmen.
üçüncüsü seninle uygun bir dille iletişime zaten geçtim. durumu izah ettim fakat sen Netflix kaynaklı bir sorun olduğunu ve bu konuda yardımcı olmayacağını belirttin ayrıca bundan sonra satış yapmadığını yazmışsın. iyi de bundan sonrası ile ilgilenmiyorum zaten bana önceden sattığın hesapla ilgili yazıyorum sana fakat sen sorunun seninle alakalı olmadığını belirtiyorsun, yardımcı olacak adam durumdan dolayı bir özür diler sonra da en kısa sürede size yardımcı olacağım size yeni hesap vereceğim der fakat bunun yerine sen sorunu Netflix'e atıp geçtin.
başka bir satıcı bu konuda "bu sorunu çözemedim üzgünüm" diyerek para iadesi yaptı. ben senden bunu da beklemiyordum ama en azından nezaketen sorunu çözmeye yönelik birkaç cümle beklerdim.

neyse 3 kuruşa test ederek senin uygun bir satıcı olmadığını öğrenmiş olduk.

sen sağ ben selamet

Senin sattığın hesapların patlaması ve sorunu kabullenmemen dürüstlük ve bilgelik fakat 1lira da olsa ben paramın karşılığını istediğimde cehalet ve kibir :) gece gece güldürdün beni
hala anlamıyor olman toy bir delikanlı olduğunu gösteriyor, mesele para ya da hesabın kaç gün çalıştığı değil mesele senin dürüst bir satıcı olmaman ve satış sonrası üslubun

wa yazışmalarımız duruyor istersen paylaşabilirim. benden bana ürünü sattığın gün puan vermemi istedin ben ise Netflix satıcılarına çok güvenmediğimi puanı ay sonunda vereceğimi belirttim. sen de ASLA bir sorun/patlama vs olmayacağını söyledin. Fakat söz verdiğin hizmetin 8 gün erken bitti. ben sana eksik para gönderdim mi hayır peki sen bana neden eksik hizmet veriyorsun. Ama mesele bu değil zaten eksik olabilir hata olabilir fakat sen kötü bir üslupla hatayı Netflix e atarak sorumluluğundan kaçtın. Ben sana sakın bir şekilde sordum sen de bana iyi bir üslupla yardımcı olsan zaten niye olumsuz puan vereyim.

Son olarak eğer meseleyi hala para zannediyorsan reklam yapmana gerek yok benim IBAN'ım sen de zaten var oraya gönder gitsin :)
ticarette öğrenmen gereken çok şey var. sanırım yolun daha başındasın.

emin olun sizden hiçbir şey öğrenemem uzatmanın pek lüzumu yok 1 aylık müsterilerimden sadece sen böyle bir sıkıntı çıkardın. İyi forumlar

wmaraci
reklam

ShadowTR ShadowTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Analizci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
paramı eksiksiz ve peşin gönderdim ama verdiğin hizmet patlak çıktı burada sorun çıkaran ben oluyorsam takdiri bundan sonra senden bir şeyler alanlara bırakıyorum :)

ben sadece gerekli puanı verdim.
iyiki de olumsuz vermişim çok rahatım

iyi forumlar

Ahmet2704 Ahmet2704 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

paramı eksiksiz ve peşin gönderdim ama verdiğin hizmet patlak çıktı burada sorun çıkaran ben oluyorsam takdiri bundan sonra senden bir şeyler alanlara bırakıyorum :)

ben sadece gerekli puanı verdim.
iyiki de olumsuz vermişim çok rahatım

iyi forumlar

Hocam Netflix Hesap Lazımsa Sağlayabilirim garantiside var kendi açtığım hesapları her ay kullandım ve sıkıntı yaşamadım hesapların kapanma garantisi yoktur eğerki kapanırsa yeni hesap sağlıyoruz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al