wmaraci reklam

Konu iptal

4 Mesajlar 696 Okunma
wmaraci reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Değerli arkadaşlar.

Harcama yapmış ama askıya girmiş Google Ads hesaplarınıza talibim. Hesapların askı durumu sadece Şüpheli Ödeme veya Kabul edilemez iş uygulamaları olmalı. Diğer politika ihlalleri, özellikle Sistem Atlatma yemiş hesaplar almıyorum. Harcama meblağı en az 150 Türk Lirası olmalı. Faturalandırma yöntemi Manuel Ödemeler olmalı. Otomatik ödemeler sizde kalsın.

Hesap alacağım insanla yüzyüze görüşmek isterim. Kahve içer alışverişi yapabiliriz. Yalnız yüz yüze ve İstanbul içi, özellikle Güngören, Esenler çevresine yakın veya gelebilecek olanlar.

Hesapları kaça alıyorum? Tekliflerinizi verin, ama baştan söyliyeyim, uçuk fiyat hayali ile teklif vermeyin, bu hesapları çok düşük fiyattan alacağım, 1 - 5 lirayı geçmeyecek şekilde.

Hesapları neden alıyorum? 15 000 (on beş bin) adet google ads hesabına ihtiyacım var.

Eşikli hesap teklifi yapanlar: Yüz yüze görüşecekler varsa iletişime geçin. Anlaşacaklarım, gelirken laptopunuzu unutmayın. Eşikli hesaplarınızın para birimi çok çok önemli. Eşikleri kullanıp borç takmışsanız google-ye bu hesaplar sizde kalsın, temiz hesaplar lazım. Borç takmamış hesaplar.

Tüm konularımda da yazdığım gibi:

Bana her zaman 0532 211 10 79 numarayı direk arayarak veya WhatsApp dan iletişime geçebilirsınız.

Hepinizin Ramazan Bayramını kutlar, daha nice bayramlara sağlıklı ve huzurlu hep birlikte ulaşmamızı temenni ederim.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ReşatTürksoy (17.05.2022 21:42)

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
reklam

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

15K hesabı napcanız :)

ResatTurksoy

kişi bu mesajı beğendi.

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Soldy adlı üyeden alıntı

15K hesabı napcanız :)

İhtiyaç var. İşin mahiyetini anlatmamayı tercih ediyorum. Ama bir metod vs değildir. Sadece yüklü miktarda hesap lazım projem için.

Bu arada, sizin de sanırım eşikli hesaplarınız vardır.  Teklifiniz varsa değerlendirelim.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

Ben kendime kullanıyorum hocam, Eşikli hesap varsa ben alıcıyım.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Soldy (03.05.2022 19:30)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al