wmaraci reklam

Hostazor fiyat güncellemesi sorunu

13 Mesajlar 1.549 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba sayın üyeler. Yaklaşık 1.5 yıldır Hostazor kullanmaktaydım. Herşey çok güzeldi iyi hoş dedik şimdiye kadar sürekli iletişim kurduk herşeyinden memnunduk. Fakat bugün bir fiyat güncellemesi yaptılar. Eskiden aldığımız ürünler artık 4-5 kat daha pahalı. Son yaptıkları güncellemeden sonra sitem sanki sunucuda tek siteymiş gibi açılır oldu. Aşırı hızlandı ve bir kaç yeni özellik daha eklemişler mobil veri dostu falan diye fiyatları tamı tamına 4-5 kat artırdılar. Faturam henüz oluşmadı bu yüzden yeni fiyatlandırma ile fiyatlandırılacak. Bu firma ile sözleşme yapıyoruz sonuç olarak fiyatları bukadar yukarı çekmeye hakları var mı ? Bu sorun için neler yapabilirim nerelere başvurabilirim? Ürünümün bana ilk sundukları fiyattan devam etmesini istiyorum belirttikleri fiyatları ödeyebilecek durumda değilim açıkcası. İzleyebileceğim yol ve yöntemleri yazarsanız sevinirim. Hostazor firmasının böyle kafasına göre fiyat yükseltmesine engel olmak istiyorum.

May the force be with us...
wmaraci
reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Merhaba, fiyatlarımızı yılda bir kez güncellemekteyiz. Hizmet ve fiyat olarak uygun standartlar politikamızda bir kaç güncelleme yapıp ürün kalitemizi ve ürünlerimizin altyapısını tamamen güncelledik. Bu yüzden bu ürünlerimizdede fiyat artışı sağladık. Kalitemiz , ürün özelliklerimiz ve fiyatımız doğru orantılı olarak artırıldı.

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
Hostazor'un kullanım şartları sözleşmesi biraz garip.Okuyup kabul ettiğine göre diledikleri her şeyi yapabilirler,haberin yokken sebepsizce kapatabilirler bile.Fiyat konusuna gelirsek ben de Hostazor'u kullanıyorum önceden fiyatlar çok iyiydi şimdi dediğin gibi arttıysa da normal çünkü hak ediyorlar kalitesini seviyorum ben.Hizmetinin süresi bitmeden de zam işlemi uygulamazlar zaten,hizmetinin süresi bitince tekrar almak istersen fiyat artar,ki ona da bi şey diyemeyiz maalesef. :)

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

NumanABi adlı üyeden alıntı

Hostazor'un kullanım şartları sözleşmesi biraz garip.Okuyup kabul ettiğine göre diledikleri her şeyi yapabilirler,haberin yokken sebepsizce kapatabilirler bile.Fiyat konusuna gelirsek ben de Hostazor'u kullanıyorum önceden fiyatlar çok iyiydi şimdi dediğin gibi arttıysa da normal çünkü hak ediyorlar kalitesini seviyorum ben.Hizmetinin süresi bitmeden de zam işlemi uygulamazlar zaten,hizmetinin süresi bitince tekrar almak istersen fiyat artar,ki ona da bi şey diyemeyiz maalesef. :)

Haksızlık ama, 1 ay önce o fiyata güvenip ürün alıyoruz diğer ay artıyor fiyat. Bizde ona göre ayarlıyoruz kendimiz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

Hostazor adlı üyeden alıntı

Merhaba, fiyatlarımızı yılda bir kez güncellemekteyiz. Hizmet ve fiyat olarak uygun standartlar politikamızda bir kaç güncelleme yapıp ürün kalitemizi ve ürünlerimizin altyapısını tamamen güncelledik. Bu yüzden bu ürünlerimizdede fiyat artışı sağladık. Kalitemiz , ürün özelliklerimiz ve fiyatımız doğru orantılı olarak artırıldı.

Kendimizi bir fiyata göre ayarlıyoruz, ilk ay o fiyata güvenip aldık, şimdi ise fiyat daha yüksek. Haksızlık bu.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
LazCoder53 Hostazor her yıl Kasım - Aralık Döneminde fiyatını günceller. Güncelleme itibari ile yeni yılda ve sonrasında yeniden güncelleme yapana kadar o yıl o fiyatlar üzerinden hizmet vermeye devam eder. Bu konuda standartlarımız çok açıktır.

Ek Olarak:

NumanABi adlı üyeden alıntı

Merhabalar , güzel yorumunuz için teşekkür ederiz lakin bir husus da yanlış bilgilendirmeyi önlemek isteriz. Firmamız sözleşme standartları dışında istediklerini değil sadece sözleşmemizi uygulayabiliriz. Ve Hostazor olarak çoğu konuda firmamız müşterileri için insiyatif alarak memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadır.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

LazCoder53 Hostazor her yıl Kasım - Aralık Döneminde fiyatını günceller. Güncelleme itibari ile yeni yılda ve sonrasında yeniden güncelleme yapana kadar o yıl o fiyatlar üzerinden hizmet vermeye devam eder. Bu konuda standartlarımız çok açıktır.

Ek Olarak:

Merhabalar , güzel yorumunuz için teşekkür ederiz lakin bir husus da yanlış bilgilendirmeyi önlemek isteriz. Firmamız sözleşme standartları dışında istediklerimizi değil sadece sözleşmemizi uygulayabiliriz. Ve Hostazor olarak çoğu konuda firmamız müşterileri için insiyatif alarak memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadır.

Olmaz böyle, tam fatura yenileneceği gün hemen fiyat artıyor.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Şimdi mantıken düşündüğünüzde her gün bir müşterimizin faturasına denk geliyor. Bugün Ahmet Beyin varsa yarında Mehmet Beyin faturası oluşacak diyerek yapacağımız güncellemeleri bekletirsek asırlarca güncelleme yapamayız. Biz sizlere en iyi hizmeti vermek için bu şekilde bir standart uyguluyoruz. Kalitenin bir fiyatı vardır. :)

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

Şimdi mantıken düşündüğünüzde her gün bir müşterimizin faturasına denk geliyor. Bugün Ahmet Beyin varsa yarında Mehmet Beyin faturası oluşacak diyerek yapacağımız güncellemeleri bekletirsek asırlarca güncelleme yapamayız. Biz sizlere en iyi hizmeti vermek için bu şekilde bir standart uyguluyoruz. Kalitenin bir fiyatı vardır. :)

Önceden haber verseniz bizde önlemimizi alırdık. Bi anda fiyat güncellendi

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
LazCoder53 Konu ile ilgili zaten duyuru yapmıştık. Bir andan ziyade bu düzenli bir işlemdir fiyatların dolar kuruna ve ürün standartlarına göre belirlendiğini sözleşmemizdede belirttik zaten biz. :)

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al