wmaraci reklam

Hostazor İnternet Ve Bilişim Teknolojileri

22 Mesajlar 3.515 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Economist o gördüğünüz şey çerez. Sabah son olarak kendi sitemizde daha hızlı ve aktif hizmet için güncelleme yaptık. Ek olarak sitemizde gerekli bilgiler mevcut. İsteyen istediği zaman bakabilir. Merak etmeyin vergimizi ve şartlarımızı fazlasıyla yerine getiriyoruz.

wmaraci
reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Hostazor

Sitende değil, forum kuralları gereği konuya YS ve vergi levhanı eklemek zorundasın. Dediğim gibi burada olmayan ve olan sayısız mağduriyet var. Mağduriyetleri 3-5 ay sonra giderip sonra foruma dönerek hem insanları aylarca bekletip, sonra burada yer almak çok ironik.

Bu son yazımdır, 1-2 ay sonra göreceğim. Hani bana mesaj attın ya beni özledin mi diye?

Emin ol seni özleyen birileri de vardır, iyi forumlar.

Psycho

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

Economist adlı üyeden alıntı

Hostazor

Sitende değil, forum kuralları gereği konuya YS ve vergi levhanı eklemek zorundasın. Dediğim gibi burada olmayan ve olan sayısız mağduriyet var. Mağduriyetleri 3-5 ay sonra giderip sonra foruma dönerek hem insanları aylarca bekletip, sonra burada yer almak çok ironik.

Bu son yazımdır, 1-2 ay sonra göreceğim. Hani bana mesaj attın ya beni özledin mi diye?

Emin ol seni özleyen birileri de vardır, iyi forumlar.

Psycho

Merak etmeyin. Sizi , sizin gibileri ve bu şekilde düşünen herkesi haksız çıkaracağız. Uzun süredir bunun için çalıştık. Geçen zamanda bunun için geçti ve her 15 gün ara ile biz zaten bu konuda duyuru yaptık. İletişime geçmeyenler için yapabileceğimiz tek şey beklemekti ve bekledik. Kapımız hala açık. Paranoyanızı yenmenizi sağlayıp hoşgörülü olmayı öğreteceğiz sizede sunacağımız kalite ile.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

Economist o gördüğünüz şey çerez. Sabah son olarak kendi sitemizde daha hızlı ve aktif hizmet için güncelleme yaptık. Ek olarak sitemizde gerekli bilgiler mevcut. İsteyen istediği zaman bakabilir. Merak etmeyin vergimizi ve şartlarımızı fazlasıyla yerine getiriyoruz.

banlı değilmiydiniz siz ??
BerkayYerbasan

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Yer Sağlayıcı belge durumunuzu ve Vergi Dairesi bilgilerinizi eklemenizi rica edeceğim. Bu kadar firma ekliyorsa sizde eklemek zorundasınız diye düşünüyorum.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Hostazor

Bana hoşgörülü olmayı mı öğreteceksin? Sen hoşgörülü müsün? Sabahtan berli hoşgörü ve kalite ağzından düşmüyor. Şimdi senin kalitene ve hoşgörüne biraz bakalım ne diyorsun?

http://hizliresim.com/6mGE8P

İşte arkadaşın hoşgörüsü ve karakteri. Müşterisine küfreden, tehdit eden bir firma bana hoşgörüden ve karakterden bahsetmesin.

http://hizliresim.com/nEoarV

Ayrıca senin uçuş biletini kesmişler bazı forumlar. Yakın zamanda buradan da umarım uçuş biletin kesilir, ücretini de ben ödeyeceğim. Çünkü bazı forumlarda ki bir yöneticinin dediği gibi '' ne böyle bir firma nede senden firma sahibi/yetkilisi olmaz. ''

Hala konuna YS ve Vergi levhanı eklemeni bekliyoruz.

LazCoder53 LazCoder53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 621 / 208
  • Ticaret 0, (%0)

Şimdi herkes diyor ki konu karalıyor. Ben konu karalamıyorum; 1-2 ay sonra bu firmaya güvenen herkes görecek.

Şimdilik susuyorum; umarım beni pişman edersin işini layıkıyla yaparak.

Firma kurulduğundan beri hostazor kullanıyorum. Ve gayet memnunum. Tek bir sorun yaşamadık. Problemlerim ise hızla çözüldü. Bu tavrınızı hiç hoş bulmadım. Sizin gibi forumda saygın üyeye. Yazık...

Bu mesaj tost makinesi ile Jedi arşivlerine bağlanıp gönderilmiştir...

May the force be with us...

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
LazCoder53

Manavdan 1 KG ürün alıyorsunuz, bu ürünün içinde sorunsuz olan elbette olacaktır. Sen sana tatlı geleni yersin, fakat çürüğü konuşmazsın. Fakat ben bu firmaya dair hep sorun gördüm, hep sorun. Eklediğim konulara ve resimlere sanırım aldırış etmiyorsunuz. Ben burada firmanın müşteri memnuniyetsizliğini geçtim; '' Müşterilerine küfreden bir firma hayatınızda ne zaman gördünüz? '' Size şahsi bir soru soruyorum şimdi o zaman bana dürüstlükle cevap verin; '' Bir firma düşünün, bakın hala firma diyorum laf icabı. '' Ve Ürün ve malın kapatılacağına dair tehditler savuruyor, ve müşterisine küfrediyor. '' Siz bu firmaya güvenilir misiniz? Şimdi kimse işinin geldiği tarafa bakmasın. Tabii ki bu firmaya güvenmezsiniz. Siz sadece kendinizi değil, siz sorun yaşamıyorsunuz ama %90'ı sorun yaşıyor. Hostazor diye aratın şu forumlarda en çok şikayeti alan küçük firma. Büyük firmalar bile bu kadar şikayet almıyorken bu firmanın bu kadar şikayet almasını doğru karşılıyorsanız sizi alkışlıyorum.

Saygın bir üyesiniz bu ibareyi kullanmışsınız; ben saygınlığımı nereden kazanıyorum biliyor musun? Hep haksızın arkasında durarak, adaletsizliğin peşinde koşarak kazandım.

Bu konunun fazla uzamasına gerek yok son yorumumdur! Zaten bilen biliyor bu firma adı altında gezinen arkadaşı, bilmeyenler de tanımış oldu bu vesileyle.

Herkese hayırlı forumlar diliyorum.

Sevgili Hostazor bu başlık altında daha ne yazarsan yaz, ne çizersen çiz, ne mavra okursan oku, herhangi size dair bir cevap gelmeyecektir.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

Economist

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

LazCoder53

Manavdan 1 KG ürün alıyorsunuz, bu ürünün içinde sorunsuz olan elbette olacaktır. Sen sana tatlı geleni yersin, fakat çürüğü konuşmazsın. Fakat ben bu firmaya dair hep sorun gördüm, hep sorun. Eklediğim konulara ve resimlere sanırım aldırış etmiyorsunuz. Ben burada firmanın müşteri memnuniyetsizliğini geçtim; '' Müşterilerine küfreden bir firma hayatınızda ne zaman gördünüz? '' Size şahsi bir soru soruyorum şimdi o zaman bana dürüstlükle cevap verin; '' Bir firma düşünün, bakın hala firma diyorum laf icabı. '' Ve Ürün ve malın kapatılacağına dair tehditler savuruyor, ve müşterisine küfrediyor. '' Siz bu firmaya güvenilir misiniz? Şimdi kimse işinin geldiği tarafa bakmasın. Tabii ki bu firmaya güvenmezsiniz. Siz sadece kendinizi değil, siz sorun yaşamıyorsunuz ama %90'ı sorun yaşıyor. Hostazor diye aratın şu forumlarda en çok şikayeti alan küçük firma. Büyük firmalar bile bu kadar şikayet almıyorken bu firmanın bu kadar şikayet almasını doğru karşılıyorsanız sizi alkışlıyorum.

Saygın bir üyesiniz bu ibareyi kullanmışsınız; ben saygınlığımı nereden kazanıyorum biliyor musun? Hep haksızın arkasında durarak, adaletsizliğin peşinde koşarak kazandım.

Bu konunun fazla uzamasına gerek yok son yorumumdur! Zaten bilen biliyor bu firma adı altında gezinen arkadaşı, bilmeyenler de tanımış oldu bu vesileyle.

Herkese hayırlı forumlar diliyorum.

Sevgili Hostazor bu başlık altında daha ne yazarsan yaz, ne çizersen çiz, ne mavra okursan oku, herhangi size dair bir cevap gelmeyecektir.

Son yorumumdur diye diye konumuzu yeterince kirlettiniz. İşiniz gücünüz yok mu ? Şikayetçi iseniz gidip yasal yolları denermisiniz? Neyle suçladığınız bile belli değil özelden buradan tehditler yağdırıp duruyorsunuz.

Nonloser İlgili üye ile ilgilenilmesini rica ediyorum. Tanıtım konusu açıyoruz insani bir dille mağduriyeti olan herkese ki kalan 3-4 kişi kapımızı açtığımız halde burada karalanıyoruz.Üstelik bunu yapan da firmamız ile alakası olmayan sadece kendine macera arayan paranoyak bir üyeniz.

Ek Olarak:

Merhabalar, çerezler ile ilgili bir durum. Sistemsel bir sorun bulunmamakta.

Ek Olarak:

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

banlı değilmiydiniz siz ??

Artık değiliz. Banlı olmamızı gerektiren bir durum yok. Biz mağduriyet yaşayanlara kapımızı sonuna kadar açtık. Eğer amacı hizmet almak yada hakkını aramak olan var ise bizimle iletişime geçebilir. Geçmeyenler için yapabileceğimiz hiçbirşey yok maalesef.
LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al