wmaraci reklam

Limitsiz Alan - Limitsiz Trafik - SSD Disk - Ücretsiz Taşıma # Veridyen Güvencesi

191 Mesajlar 31.466 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Yılbaşı kampanyalarını aktif etme şansınız varmı satın almayı düşünüyorum 1 hafta farklada kampanyaları kaçırmış olmıyayım. Yıllık reseller alımı yapacağım bu arada

wmaraci
reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

orknark adlı üyeden alıntı

Yılbaşı kampanyalarını aktif etme şansınız varmı satın almayı düşünüyorum 1 hafta farklada kampanyaları kaçırmış olmıyayım. Yıllık reseller alımı yapacağım bu arada

Güzel bir indirim yapmayı düşündüğümüz için 30-31 aralıkta aktif etmeyi planlıyoruz.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Veridyen 30-31 Aralık tarihleri oldukça geç, yıl bitmiş oluyor. O zamana kadar diğer firmalar kampanyalarını büyük ölçüde başlatmış olacağı için kullanıcılar da hesaplarını taşımış olur. Örneğin ben 1 hafta içinde bir kampanyadan yararlanıp hosting hizmetimi taşımayı planlıyorum.

Ayrıca sormak istediğim bazı sorular var. Hosting hizmetlerine bakarken ek cpu hakkı satın alabileceğimizi gördüm. Hosting paketini aldıktan sonra hitlerimiz artarsa bu hizmeti sonradan alma şansımız var mı? Bir de banka kartı ile ödeme alıyor musunuz? Sitelerin taşınma ve SSL işlemlerini ücretsiz yaptığınızı bildiğimden bu konuları sormuyorum.

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

Veridyen 30-31 Aralık tarihleri oldukça geç, yıl bitmiş oluyor. O zamana kadar diğer firmalar kampanyalarını büyük ölçüde başlatmış olacağı için kullanıcılar da hesaplarını taşımış olur. Örneğin ben 1 hafta içinde bir kampanyadan yararlanıp hosting hizmetimi taşımayı planlıyorum.

Ayrıca sormak istediğim bazı sorular var. Hosting hizmetlerine bakarken ek cpu hakkı satın alabileceğimizi gördüm. Hosting paketini aldıktan sonra hitlerimiz artarsa bu hizmeti sonradan alma şansımız var mı? Bir de banka kartı ile ödeme alıyor musunuz? Sitelerin taşınma ve SSL işlemlerini ücretsiz yaptığınızı bildiğimden bu konuları sormuyorum.

Çoğu firmaya göre hem uygun fiyat sunup hemde indirim oranını yüksek tutacağımız için sadece 29-31 Aralık tarihlerinde yılbaşı kampanyasını gerçekleştireceğiz.

Sonradan CPU hakkı tabi satın alabiliyorsunuz.Mastercard ve Visa altyapısındaki tüm kartlarla ödeme yapabilirsiniz.Taşınma ve Let's Encrypt SSL ücretsiz olarak sunulmaktadır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Veridyen destek bileti oluşturdum. İlgilenip bana telefonla döner sıkıntılarımı ve çözüm yollarını anlatırsanız uzun soluklu çalışabiliriz.

foxx foxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 115 / 115
  • Ticaret 13, (%100)
Veridyen bir çok arama motorunu ip üzerinden engellemiş. Bu özel ban ve diğer durumları belirtmemişlerdi. Bu en başından belirtilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
kampanyalar hakkinda bilgi verirmisiniz ben paketimi yukseltebilirim ne gibi kampanya olacak

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

• Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

RadiKaL adlı üyeden alıntı

Veridyen destek bileti oluşturdum. İlgilenip bana telefonla döner sıkıntılarımı ve çözüm yollarını anlatırsanız uzun soluklu çalışabiliriz.

Hem telefonla hem destek bileti üzerinden detaylı bilgi sunduk.

foxx adlı üyeden alıntı

Veridyen bir çok arama motorunu ip üzerinden engellemiş. Bu özel ban ve diğer durumları belirtmemişlerdi. Bu en başından belirtilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum

Bu konuda yanlış bilgi vermeyelim lütfen.Birçok arama motoru dediğinizde genelleme yapmış oluyorsunuz. Arama motorundan ziyade zararlı botlar IP adresi üzerinden değil USER-AGENT kontrolu ile engellenmiş durumdadır.Bunlardan en çok zararlı trafik gönderenler aşağıdaki gibidir.

MJ12Bot
Mediatoolkitbot
Baidu
Sogou
Yahoo-slurp
SeznamBot

Diğer zararlı botları şuradan görebilirsiniz: https://perishablepress.com/ultimate-htaccess-blacklist/

Ek olarak aynı Yandex ip adresinden aynı URL'ye 1 dakika içerisinde 10'dan fazla istek gönderirse YandexBot engelleniyor.

Siz hiç Google botunun domain.com/link.html url adresine 1 dakika içerisinde 40'dan fazla istek gönderdiğini gördünüz mü? Biz görmedik ama Yandex bunu ne hikmetse başarıyor.Saldırı gibi istek gönderiyor, yani botun çalışma mantığında bir yanlışlık var.Çoğu firmanın illa ki VPS-VDS almanız gerek dediği birçok sitenin aşırı CPU kullanımının Yandex'den dolayı kaynaklandığını gördük.Yandex'ten gelen trafiğe bakıyoruz, toplam trafiğin %1'i bile değil.

Eğer ki müşteri kendisine verilen işlemci ve ram limitinin büyük bir çoğunluğunu Yandex'in boş isteklerle kullanmasına göz yumuyorsa ve sorumluluğu alıyorsa zaten cPanel'deki ModSecurity kısmından bu engellemeyi kaldırabiliyor.Böyle bir opsiyonuda var.

Ayrıca şuan ismini yazmam hoş olmaz isimi duyulmuş çoğu firmada Yandex ve Rusya ip adresleri tamamen engelli.

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

kampanyalar hakkinda bilgi verirmisiniz ben paketimi yukseltebilirim ne gibi kampanya olacak

Yarın yılbaşı kampanyaları aktif edilecek.Şuanda yıllık ödemede 10 ay öde 12 ay kullan mevcut.
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
İlginiz için teşekkür ederim. @Verdiyen

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
Alan adı alındı. Yakında hosting alınacak.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al