wmaraci reklam

Özkula İnternet Hizmetleri

3 Mesajlar 939 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)

Bir çok kişinin hosting firmaları yüzünden benim gibi başı çok ağrımıştır, Geçen sene tesadüf olarak kaliteli bir web sitenin whois bilgilerini kontrol ederken ozkulayı gördüm ve neden olmasın bir kerede özkulayı deneyeyim dedim ve özkula'dan sitem için web hosting paketi aldım tabiki her site sahibi ilk dönemlerde çok korktum ya kapanırsa ya sıkıntı yaşarsam diye ama 1 yıl içerisinde sadece bir kere siteme erişimde sıkıntı oldu ve ozaman telaşla aradım ne oldu diye gece kaçtı saatini bile hatırlamıyorum, kısa bir cevap güncelleme yapılıyor 15 dk içinde açılacaktır diye ve 15 dk sonra sitem tekrar aktif hale geldi Ozkula ile tanıştığım ilk günden beri kesinlikle hiç bir sorun yaşamadım.Bazı hosting firmaları'na ticket atarsın ne zaman cevap gelecek diye beklersin, ama özkula ile ticket'te sohbet bile edebilecek derecede tüm sorunlarını paylaşabilirsin ( anında cevap alabilirsin ),

Bu makaleyi yazmamın sebebi benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlarımın aklında her hangi bir şüphe kalmaması içindir, benim zamanında başım çok ağrıdı sizlerin başı ağrımasın, Güven doğuştan olmaz kazanılır ÖZKULA'yı bu güveni kazandıkları için saygıyla selamlıyorum.Sizlerde hemen özkula ile tanışmak ve Özkula ailesine katılmak için aşağıda yer alan banner'e tıklayabilirsiniz.

Ayrıca ozkula'da yer alan web sitem: www.seslisohbet.org. Giriş yapıp test ederek inceleyebilirsiniz.
WebtasarimKur TRomantik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Reklam kokan hareketler bunlar :-) hayırlı işler olsun
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
Yorumunuz için teşekkür ederim : )

Fakat şöyle birşey varki insan beğendiği ürünün reklamını yapar, arkamdan kimsenin sövmesini istemem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al