Verinex.net

 

            

 

 

Whatsapp destek hattı : 0850 308 80 19

ŞİPARİŞ İŞLEMİ İÇİN TIKLAYIN

Windows Hosting  paketlerinde ilk ay sadece 1 TL Yenileme 3 Ay'da bir yenileme ücreti 9.99 başlıyan fiyatlarla.

 

 

ŞİPARİŞ İŞLEMİ İÇİN TIKLAYIN

 

NELER YAPIYORUZ?

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkez çözümleri: Sunucu barındırma, Web hosting, kiralık sunucu, kiralık bulut sunucu, vps, vds. Domain Hizmetleri: Ücretsiz ve ücretli alan adları. Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri: Web sayfalarınız ve yazılımlarınız için en iyi optimize tarafımızdan yapılmakta olup, sizin için en iyi hale getiriyoruz. Tüm bunları sunucu ve barındırmasını yaptığımız müşterilerimizin sonsuz memnuniyetleri içindir. Ücretsiz Hizmetler: Genç yazılımcılar, yeni girişimciler ve küçük/orta ölçekli projelere memnuniyetle sponsor oluyoruz

 

TEL: 0850 308 80 19

Whatsapp destek hattı

 

Vergi Dairesi: Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı

 

Vergi Numarası: 0171051231

YER SAĞLAYICI BELGESİ : ONAY SÜRECİNDE 

 

 

 

Ücretsiz SSL

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.

 

 

 

Ücretsiz Taşıma Desteği

 

Web sitenizi, eski sunucudan verinex.net sunucularına taşımak sizin için zahmetli olabilir. Siteniz teknik ekibimiz tarafından ücretsiz ve sorunsuz taşınır.

 

 

Yedekleme Hizmeti

 Siparişiniz esnasında yedekleme hizmeti için ek hizmet satın alabilirsiniz. böylelikle web siteniz yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

 

Güvenli Sunucu Platformu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir

 Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan cPanel kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

 

 

DiskTrafikMail KutusuVeritabanıSubdomainFTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit aşımı endişesi yaşamadan sitenizi yayınlayabilirsiniz.

 

 

  WordpressOpencartLaravel gibi 300 adet script en son tek tıklama ile kontrol panelinden dakikalar içinde yüklenir.

 

 

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede iletileriniz spam klasörüne düşmez ve direkt olarak inbox kutusuna iletilir.

 

 Yardıma ihtiyacınız olduğu anda 0 (850) 308 80 19 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimizden 7/24 kesintisiz destek sağlanır.