wmaraci reklam

Guzel Hosting Hız Problemi ?

18 Mesajlar 1.943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
kalan zaman.com sitemde guzelhosting kullanıyorum. Hızına bakabilirsiniz . Bence gayet hızlı . Muhtemelen başka bir sorun var sitenizde . Eklenti kaynaklı olabilir

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
önce stardart wp temasını kullanın ve tüm pluginleri kapatıp burdan test edin ve değerlerini buraya koyarsanız tam yorum yapabiliriz. Lokasyonu türkiye olarak ayarlamayı unutmayın. Ayrıca genelde bu sorun ya temadan yada kullanılan pluginden kaynaklıdır.

https://www.webpagetest.org/

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Başka bir konu daha açılmıştı aynı nedenden dolayı.

Veridyen iyidir, ona şüphe yok aslında. Ancak önce kendimize bakmalıyız derim. Problemin kaynağını bulmadan hosting değiştirmek fayda sağlamayacaktır.

Evet sanırım benim konumdan bahsediyorsunuz.

https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/wordpress-hosting-onerisi-olan-varmi-556235.html

Birebir aynı problemi bende yaşıyorum

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Bugün Güzel Net Geçtim Tekrardan ve Ortalama 6 Senedir Kllandığım firma gerçekten düşünün derim

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

Yusuf18 adlı üyeden alıntı

Bugün Güzel Net Geçtim Tekrardan ve Ortalama 6 Senedir Kllandığım firma gerçekten düşünün derim

Sanırım zaten Güzel Hosting de

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Barış adlı üyeden alıntı

Evet sanırım benim konumdan bahsediyorsunuz.

https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/wordpress-hosting-onerisi-olan-varmi-556235.html

Birebir aynı problemi bende yaşıyorum

Daha önce konunuz üzerine özelden belirttiğim gibi ana sayfada reklam sayısı fazla olduğunu izah etmişim size. Bu tabii ki olumsuz etkendir.

Ayrıca biraz önce Gtmetrix üzerinde analiz ettiğimde en olumsuz etken olarak Instagram eklentisini gördüm. Resimli olan eklenti yerine sadece link butonu koymanız daha iyi olacaktır.

Benim internet bu aralar yavaş olmasına rağmen siteniz bende normal düzeyde açılıyor ve sayfalar rahat geçiyor.

Bakın ben Güzelnet, Veridyen firmalarının ortağı aracısı falan değilim. Üstelik Veridyenin iyi olduğunu bilmeme rağmen dikkat ederseniz Güzelnet için olumsuz bir ibarede bulunmuyorum. Sonuçta Güzelnet kullanıcıları da son derece memnunlar.

Her zaman dürüst olmak gerek; önce kendi sitemize bakalım, sonra sunucu kaynaklı olduğuna kanaat getirelim. Eğer sunucu kaynaklı olduğu neticesine varılırsa o zaman firma değiştirirsiniz bu kadar basit.

İyi forumlar.
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Daha önce konunuz üzerine özelden belirttiğim gibi ana sayfada reklam sayısı fazla olduğunu izah etmişim size. Bu tabii ki olumsuz etkendir.

Ayrıca biraz önce Gtmetrix üzerinde analiz ettiğimde en olumsuz etken olarak Instagram eklentisini gördüm. Resimli olan eklenti yerine sadece link butonu koymanız daha iyi olacaktır.

Benim internet bu aralar yavaş olmasına rağmen siteniz bende normal düzeyde açılıyor ve sayfalar rahat geçiyor.

Bakın ben Güzelnet, Veridyen firmalarının ortağı aracısı falan değilim. Üstelik Veridyenin iyi olduğunu bilmeme rağmen dikkat ederseniz Güzelnet için olumsuz bir ibarede bulunmuyorum. Sonuçta Güzelnet kullanıcıları da son derece memnunlar.

Her zaman dürüst olmak gerek; önce kendi sitemize bakalım, sonra sunucu kaynaklı olduğuna kanaat getirelim. Eğer sunucu kaynaklı olduğu neticesine varılırsa o zaman firma değiştirirsiniz bu kadar basit.

İyi forumlar.

Cevabınız için teşkkür ederim. Ancak konunun linkini, bu konuyu açan arkadaş da yararlansın diye vermiştim.

Sizin değerli tavsiyelerinize kulak veriyorum. İnstagram eklentisini bugun kurdum yani konuyu açtığımda yoktu. Ama söylediğiniz gibi kaldıracağım.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
%100 optimizasyon = 0 sıkıntı

Iyi optimize edilen bir sitenin çalışmayacagi bir sunucu yok neredeyse.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al