wmaraci reklam

Hosting Kullanım Durumuyla İlgili Bilgi

15 Mesajlar 1.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cliaweb cliaweb Web Hosting Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 1020
  • Beğeniler 356 / 356
  • Ticaret 8, (%100)

Tarık adlı üyeden alıntı

O zaman şuna bir bakar mısınız?

Bu görselin manası yine 80 farklı bilgisayar aynı anda girdiği zaman yine sıkıntı mı olacak?

Ayrıca hosting paketimin detayları şu şekilde;

Hiç biri bu konuda açık olmuyor. Soruyorum trafik sınırsızmış ama aynı anda kullanımda sınır varmış.

Merhaba,

Oradaki değerler değil, aslolan o pakete atanan işlemci ve ram sınırıdır. İşlemci ve ram sınırı ne kadardır diye firmanıza sormalısınız.

İyi çalışmalar dileriz.

Linux Hosting | Linux Reseller | VPS | VDS https://www.cliaweb.com - İletişim : +90 (850) 885 10 39
wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Dilerseniz sunucunuzu dünyaca ünlü Vultr firmasına taşıyalım. Aylık 3.5 dolarlık VPS paketi işinizi fazlasıyla görecektir. Üstelik ilk 1-2 ay ücret ödemezsiniz. Webserver Nginx olacağı için şu anki firmanıza oranla çok daha hızlı ve performanslı olacaktır.

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/herkese-ucretsiz-50-vps-bakiyesi-son-teknoloji-wordpress-kurulumu-555378.html

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

Hocam siteniz blog sanirsam aylik ortalama trafiginiz nedir?

ayrica hostinger denmi hosting kullaniyorsunuz

hostinger doğrudur.

Blogger'dan geçiş yaptım. bloggerdayken günlük 600 kişiye kadar çıkıyordu. burada elbette hiçbirşey kalmadı. siteye girilmiyor ki! ne zaman kapalı olacağı belli değil.

Soruyorum ben CPU'dan hafızadan ne kadar pay alıyorum diye cevap alamıyorum. hosting de başka siteler varmış. var 2 adet daha site var. ikisinin de ziyaretçisi yok. yapım aşamasında. yani sözde premium hosting ama icraat yok

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
php_memory_limit (MB): 256
CPU max % : 1 core
bu ne demek şimdi

ben önerilerinizi bekliyorum. muhtemelen buradan taşınacağım. aradığım özellikler, tamamen şeffaf olunması. herşeyin sınırsız yazdığı bir yerde bir wordpress sitesi dahi işletemedim. çözüm önerileri eklentileri kaldır. bende dedim o zaman wordpressi de kaldırayım. sunucularınız rahatlasın. herkes memnun olsun.

tavsiyelerinizi bekliyorum. hangisi iyidir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Tarık

Hocam bloggerde trafik sınırsızdır sitenin çökme/kapanma ihtimali yoktur bloggerde kalabiliyorsanız kalın.

Hosting önerirmisinuz derseniz hosting.com.tr'nin hosting paketlerinden gönül rahatligiyla alabilirsiniz değil 600 günlük 7k tekil kaldirdiğini bilirim 600 ziyaretçi ile dediğim firmanın hosting paketini kullanın hiç yoktan kafanız rahat olsun %100 cpu kullanim izni veriyor,ben 3 yıldan uzun süredirde kullanirim her sitem için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al