wmaraci reklam

Hostinger Premium Kullanan Var Mı?

33 Mesajlar 4.823 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

karahan0724 adlı üyeden alıntı

zamanında denedigim bir firma bir scirpt attım diye hostingimi suspend ettiler ucret iadesi yapmadılar bende bankadan paramı zarla zorla ardım asla onermiyorum bu firmayı .

Merhaba,

İster Hostinger ister başka bir hosting firması veya hatta bambaşka sektördeki bambaşka bir hizmet olsun: Bir servisi kullanmadan önce okuyup, kabul ettiğiniz hizmet şartlarını gerçekten okuyunuz. Eğer hizmet şartları size uygun değilse, o firmadan hizmet almak zorunda değilsiniz. Servislerimizi kötüye kullandığınızda kabul ettiğiniz hizmet şartlarımıza dayanarak elbette ki hizmetinizi sonlandıracağız.

wmaraci
reklam

karahan0724 karahan0724 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bende paramı alırım aldımda zaten :) script attık kardesim ddos digil birsey digil hack digil varez digil ornek bedavajp.tk bunuda kapat car calıyor lar log var ?

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

karahan0724 adlı üyeden alıntı

bende paramı alırım aldımda zaten :) script attık kardesim ddos digil birsey digil hack digil varez digil ornek bedavajp.tk bunuda kapat car calıyor lar log var ?

Evet, ne yazık ki bu tür hizmetlerimizi suistimal eden kullanıcılardan muzdaripiz. Kimi kullanıcılarımız hizmet satın alıyor, kötüye kullanıyor ve sizin gibi ödemesini geri çekiyor; kimi kullanıcılarımız ise hizmet alıyor, şartlarımıza uygun site kuruyor ancak kurnazlık edip ödemesini geri çekiyor. :) Biz de bu nedenle 3D güvenlik sistemini kurduk. Böylece artık hem kurnazların hem de çalıntı kartları kullananların önüne geçmiş olduk. :) Bizim gelişmemize katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. :)

Hostinger Grubunun herhangi bir hizmetini suistimal eden bir etkinliği {spam (istenmeyen e-posta), phishing (e-**************lık), adware (reklam amaçlı bilgisayar yazılımı) gibi} bildirmek için lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: abuse@hostinger.com

cagatay169 cagatay169 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 118 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

HostingerTR adlı üyeden alıntı

Merhaba,

İster Hostinger ister başka bir hosting firması veya hatta bambaşka sektördeki bambaşka bir hizmet olsun: Bir servisi kullanmadan önce okuyup, kabul ettiğiniz hizmet şartlarını gerçekten okuyunuz. Eğer hizmet şartları size uygun değilse, o firmadan hizmet almak zorunda değilsiniz. Servislerimizi kötüye kullandığınızda kabul ettiğiniz hizmet şartlarımıza dayanarak elbette ki hizmetinizi sonlandıracağız.

Mesela ben siteme Botextra isimli otomatik icerik ekleme botunu kurarsam sitem kapanacak mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

karahan0724 karahan0724 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Asla kurma kapatır uyanık velet ler :)

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

cagatay169 adlı üyeden alıntı

Mesela ben siteme Botextra isimli otomatik icerik ekleme botunu kurarsam sitem kapanacak mı?

Botextra nedir?
BotExtra, Webmasterlar icin 100 den fazla botu bir arada sunan webmaster aracıdır.

Bu açıklamaya göre sitenizin askıya alınması için herhangi bir sebep yoktur.

Ancak örneğin siz oyuncuların, yönetmenlerin, senaristlerin, prodüksiyon ekibinin aylarca, yıllarca emek verdiği ve telif hakkını saklı tuttuğu filmleri otomatik olarak sitenize çekerseniz ve film telif hakkı sahibi bunu fark eder ve bize rapor ederse elbette sitenizi askıya alırız. Burada söz konusu olan emek hırsızlığıdır ve T.C yasalarına göre suçtur.

Kurtulusa Kurtulusa İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 124 / 124
  • Ticaret 42, (%100)

HostingerTR adlı üyeden alıntı

:) Tüm sunucularımızı 7/24 gözetleyen sistem yöneticilerimiz mevcuttur. Sistem yöneticilerimizin dışında sunucularımızı sürekli kontrol eden yazılımlarımız da mevcuttur. Bu yazılım herhangi bir problemde tüm ekibe bildirim gönderir. Dolayısıyla bir sunucudaki, bir problemi yalnızca bir kullanıcı bildiriyorsa bu problem sunucuda değildir. Problem sunucuda olmasa bile yine de size yardımcı oluyoruz. Ancak lütfen web sitesi geliştirme konusunda destek servisimizin bulunmadığını not ediniz. Acaba geçmiş yazışmaları kontrol edebilmemiz için hesabınıza ulaşabilmemiz adına e-posta adresiniz, siteniz, müşteri numaranız, kullanıcı adınız gibi bilgilerden birini yazabilir misiniz?

Yazdıklarınızdan bilgi sahibiyim. Ancak ben de sitemde yazılım hatası olmadığına emindim. Ve aynı dosyaları aynı veritabanını ve aynı yazılımları olduğu gibi aktardık. Hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Kurtuluş adlı üyeden alıntı

Yazdıklarınızdan bilgi sahibiyim. Ancak ben de sitemde yazılım hatası olmadığına emindim. Ve aynı dosyaları aynı veritabanını ve aynı yazılımları olduğu gibi aktardık. Hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Şu anda bahsettiğiniz konuyu elbette ki siz çok net hatırlıyor olmalısınız ancak maalesef sizin kadar iyi hatırlayamıyorum. Bu nedenle önceki mesajımda da bildirdiğim gibi hesabınızı ulaşıp yazışma geçmişini kontrol edebilmem için site adresi, e-posta, fiş numarası, kullanıcı adı vb. gibi bir bilgi verebilir misiniz? Böylece kontrol edip yanlış anlaşılan bir kısım varsa açıklamak, bir eksiğimiz varsa da özür dilemek isterim.

apkfriv apkfriv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 115 / 23
  • Ticaret 6, (%100)
tavsiye etmiyorum acıkcası
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

apkfriv adlı üyeden alıntı

tavsiye etmiyorum acıkcası

Lütfen hizmet kalitemizi geliştirebilmemiz için lütfen servislerimizin hangi kısmının sizi tatmin etmediğini biraz açıklar mısınız? Sizce neler eksik veya neler değiştirilmeli?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al