wmaraci reklam

AyyıldızSunucu | Linux Hosting'de %25 İndirim Fırsatı | Yıllık Limitsiz Hosting Sadece 19,99 TL | TR Lokasyon | Farkını Yaşa !

12 Mesajlar 2.266 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ayyildizsunucu Ayyildizsunucu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hosting/Domain
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim nereye ödeme yaptığımız sizi ilgilendirmez,bizim ödediğimiz aylık yerler belli ve nereye ödeme yaptığımız sizi uzaktan yakında ilgilendirmez,bu neyin hasetliği ki bizimle uğraşıyorsunuz ? o kadar firma var gelip bize mi taktınız ? Rekabet böyle birşey işte.Biz yapabiliyorsak sizde yapın sıkıysa ? Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyosun haddini bil,18 yaşın çocuksun kalkıp büyüklerine sosyal medyanda kabadayılık yapıyorsun,haddinizi bilin haddinizi.firmacık gibi bir kelime senin karakter ve kişilik seviyene bağlı,karakter ve kişiliğinde eksik var ise bir firmaya kalkıp satış yaptığı konusunda bunu söyleyebilirsin.Gidip başka yerde konuşun olur mu ? kimsenin satış konusunu baltalamaya kalkmayın..Kalkıp haddini aşma diyorsun bize hadsizce firmacık diyebiliyorsun ? ve ben kesinlikle mesajımda haddimi aşmadım.Firmamız ile uğraşmaya,satışımızı baltalamaya devam ederseniz eğer en ağır cezayı almanız için hukuki yollara başvurulacaktır..Kesinlikle bundan şüpheniz olmasın.Bu size son uyarım,herkes kendi ekmeğine baksın..

wmaraci
reklam

BurakKoyuncu BurakKoyuncu www.iyibir.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı / Ceo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 32
  • Ticaret 7, (%100)
yazdığım yorumu düzgün okusaydınız eğer ne demek istediğimi anlardınız demekki okumuyorsunuzki öyle havadan atıp tutuyorsunuz ben sizin yerinizde olsaydım lafı bu kadar uzatmaz atardım vergi levha numaramı vergi dairemi susardım demekki yasal çalışmıyorsunuzki bu kadar konuyu uzatıyorsunuz madem o kadar yasal çalışıyorsunuz kestiğiniz 1 adet fatura örneği görmek istiyorum özelden ama bunu istemek tarafımca hadsizlik olur forum yetkilileri dururken forum yetkilileri aktif değil kategori moderatorleri gördüğü zaman gerekli işlemleri yaparlar diye dünüşüyorum ve kimsenin kimse ile rekabet yaptığı felan yok biz bir doğalgaz firması işletiyoruz böyle küçük işler için sizinle rekabet etmem kolay gelsin.

Ek Olarak: Siz beni tehtitmi ediyorsunuz yasal yollara başvuracağım diye? istediğiniz yere başvurabilirsiniz beyfendi hatta direk ofisimizin adresini verelim buyrun bekleriz sizleride bi çay kahvemizi içmeye

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al