wmaraci reklam

Bi yol gösterin vps vds hosting

15 Mesajlar 1.974 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OgameTurkiye OgameTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
Kardeş, cliaweb.com u incele derim. Ben 2 yıldır müşterisiyim. Çok amatör olarak başladım bu işe. Önce web hosting aldım. Daha sonra reseller kullandım. 1 yıldan uzun süredirde vds kullanıyorum.

Paket fiyatları birçok siteye göre çok uygun ve inan bana fiyat çok öenmli değil. Onu bir şekilde kazanıyorsun. Önemli olan sana verdikleri hizmet. Ben ne sorunlar yaşadım. Hiç bir zaman yarı yolda bırakmadılar. Çok büyük botnet atackları aldım her zaman yardımcı oldular. Saat gecenin kaçı olursa olsun hep yardım ettiler. Emin ol botnet atackları söz konusu olunca kimse kolay kolay uğraşmaz.

Teamwieverla bağlanıp vds hakında herşeyi öğrettiler. İhtiyaç duyduğumda tekrar bağlandılar tekrar anlattılar. Halledemediğim problemleri hallettiler.

Sana bunları neden anlatıyorum dersen. Ben farklı sitelerden de zaman zaman hosting, domain yada vds/vps paketleri alıyorum farklı işlerim için. Ancak hiç birinde böyle bir hizmet görmedim.

Nereden alırsan al 3 şeye çok dikkat et.

Fiyat / Kalite / Hizmet.

Son olarak kesinlikle vds almanda fayda var. Üstüne birde cloudflare dan ücretsiz hesap oluşturur ve güvenliğini de sağlarsın. Cloudflare kullanmıyorsan kesinlikle kullanmanı öneririm.

http://cliaweb.com
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
OgameTurkiye yaklaşık 3 gün önce vds'yi uygun olarak aldım. CloudFlare kullanıcağım.
VDS meselesine gelince, paket 1 aylık bakalım memnun kalırsak burda devam ederiz. Yoksa taşınırız :)

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
NTBol Hayırlı olsun. Vds gerçekten çok iyi oluyor. Hangi paneli kullanıyorsun bilmiyorum ama cpanel kullanıyorsan ram ini biraz yüksek tutmanda fayda var ya da ram inin bir bölümünü sadece cpanel için ayırırsan sitenin performansı daha iyi olacaktır. Çünkü cpanel diğerlerine göre biraz daha fazla ram tüketiyor. Fakat kullanım konforu açısından oldukça rahat.

Cloudflare'e gelince sitenin hızını bir tık yavaşlatıyor ama güvenlik için olmazsa olmaz. Sitenin ip sini el geçirirlerse siteni kullanılmaz hale getirmenin değeri 10-20 dolar gibi bir fiyat.

Tekrar hayırlı olsun birde merak ettim siz nereden aldınız acaba?

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
OgameTurkiye teşekkürler. Cpanel / WHM trial kullanıyorum. Trial bitince 10-15dolar para vermek çok saçma olucak onun için 15 günde herşeyi ayarlıyıcam.

Bu ram sadece cpanel'e nasıl veriliyor ?

https://www.netsunucu.org/ssdvds

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama sunucu firma bunu ayarlayabiliyor bildiğim kadarıyla. Ram'in 512 mb kadarını ayırmak yeterli oluyor diye biliyorum. Ben ayarlattım. Çok faydasını gördüm.

Onun dışında evet cpanel e ayrı para vermek biraz saçma özellikle dolar bu kadar yüksek iken fakat cpanelin hemen hemen her yerde ücreti aynı sanırım 15$. Birde direct admin panel var. Google 'dan demosuna ulaşbiliyorsun. Oda rahat bir panel ve ücreti daha az diye biliyorum.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al