Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları
Resimsiz İlan

Sürekli ddoss saldırısı yiyiyorum çözümü yok mu ?

Okunmamış 21 Ocak 2017, 22:03
Kimlik Onayı Bekliyor

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Az... En...
Ticaret: 3, 80%
arkadaşlar 3 firmadan hosting hizmeti aldım hemde az buz paralara değil aylık olarak 100 120 tl arasında değişen fiyatlarla aldım hizmetleri .

bir tanesi namecheap diğeri godaddyy diğeride panama kaynaklı yabancı bir host şirketi buralardan aldığım hostları cloudflare ile maskelememe rağmen ddoss saldırısından kurtulamadım . 3 firmada haftada 1 hostumu suspend edip durdurdu gerekli açıklama olarakta olası bir saldırı durumu var bu durum halledilene kadar hostunuz kapalı olacak vs vs deyip bir kaç log dosyaları gönderdiler içerisinde bir sürü ip adresi bulunan hostumdan aşırı şekilde veri çekiminden dolayı cpu kullanılmaz hale geliyormuş vs vs oysa ki web sitem toplam 29 megabaytlık bir kısımdan oluşuyor yani hostumda bu kadar alan kullanıyorum 250 gb alan veriyorlar ama hiç bir işe yaramıyor web sitem ya suspend ediliyor yada girilemez hale geliyor çok geç giriyor .

bu işin bir çözümü yok mudur allah aşkına bilen yol göstersin bir kaç türk firması ile konuştum onların isimlerini vermeyecem aylık 50 tl civarında hizmet sundular onlarda da sonuç aynı oldu bu yüzden es geçiyorum yani name ve godady bile çözüm bulamadı ne yapmalıyım ?
Okunmamış 21 Ocak 2017, 22:20
alpaykalkanci Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Editör
Ad, Soyad: Al... Ka...
Ticaret: 11, 100%
Hocam bence maxcdn gibi cdn firmalaraı kullanın belli bir süre deneyin. Hem firewall, hem ddos hemde hack saldırılarına karşı cdn hizmetleri faydalı gözüküyor. En azından 1 ay deneyin derim ben. Birde eğer bir bot saldırısı ya da belli iplerle başlıyorsa ipnin olduğu ülkeden girişleri engelleyin. Gerçi siteniz ne hakkında bilmiyorum ama bu kadar saldırı almasına illaki bir şey neden oluyordur.
Okunmamış 21 Ocak 2017, 22:30
NetworkSoft Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Ah... Ta...
Ticaret: 1, 100%
Merhaba,

Firmamızdan istediğiniz hostingi alabilirsiniz,herhangi bir saldırı hiçbir şekilde bize ve müşterilerimize zarar veremez. teknoxix
Okunmamış 22 Ocak 2017, 02:47
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Meslek: Webmaster
Ad, Soyad: Za... Ak...
Ticaret: 3, 71%
Merhaba,

Linkteki paketlere bakabilirsiniz herhangi bir problem yaşamanız çok zor koruma mevcut tüm hosting paketlerimizde.

https://www.webyayim.net.tr/hosting-linux-turkiye.php
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları