freelance iş ilanları

Alastry Hosting Sizce Nasıl

38 Mesajlar 7.762 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BlacKDeWiL BlacKDeWiL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Anladığım kadarıyla alestra oldukça iyi pek şikayet eden yok netinternete güzele benziyo yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ikisi arasında bi seçim yapıcam artık tşk ederim herkese

wmaraci
reklam

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)
ben hizmet alıyorum ordan gayet memnunum şimdilik hiç sorun çıkmadı sitem http://www.bilgehanarslan.net

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için

BlacKDeWiL BlacKDeWiL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Cafe
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

psilocybn adlı üyeden alıntı

ben hizmet alıyorum ordan gayet memnunum şimdilik hiç sorun çıkmadı sitem http://www.bilgehanarslan.net

site açılış hızı güzel tşk ederim.
psilocybn

kişi bu mesajı beğendi.

psilocybn psilocybn www.bilgehanarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 124 / 16
  • Ticaret 3, (%67)

BlacKDeWiL adlı üyeden alıntı

site açılış hızı güzel tşk ederim.

test için yolladım zaten diğer arkadaşlar yanlış anlamaz umarım :) rica ederim :)

her zaman eksik yazarım eksiklerimi yanlış sanmanız ve bana cevap vermeniz için
wmaraci
wmaraci

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Şuan ki yapılanmalara bakılarak tavsiye edile bilinecek en iyi firmalar'dan bir tanesi'de Alastry'dir. Kaliteli bir firmanın projesidir alastry.

Ben şuan'da İhs , natro ve markum ve isimtescille çözüm ortaklığı sağlıyorum.

İhs'de 3 hosting 30 Domain
Natro : 4 Hosting 13 Domain
Markum : 2 Eticaret Hosting
İsimtescil : 3 Joomla Hosting

* Hepsin'den de memnunum biraz isimtescil'de problem yaşadım ama şuanda sıkıntı yok.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

erbasaran erbasaran Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 2 / 77
  • Ticaret 70, (%100)
Alastyr kullanmanızı tavsiye ederim. İşini bilen kişiler ve ilgili kişiler.

imza yok...

TheExp3rT TheExp3rT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Kim ne der bilmeem ama netinternet gibisi yok . Gerçekten Kalite ve Memnuniyetin Buluştuğu Nokta .

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
2 hafta önce Alastry'e geçtim. Natro'yu kullanıyordum. Sitemin yıllık ödemesi geldi fakat sadece 2 site barındırılabilinen hosting hesabı 113,60 TL. Bir tane sitem için 113,60 TL yıllık hosting parası verecek maddi güce sahip değilim. Sitemin o kadar getirisi olsa taşıma riskini göze almaz, o parayı verirdim.

Sıfırdan kodladığım bir yazılım projesi olduğu için ince eleyip sık dokudum. İnternette çok araştırma yaptım, kayda değer bir tane bile şikayet bulamadım. Doğal olarak kıllandım ve kendileri ile iletişime geçtim. Durumumu anlattım, "Site taşımada kesinlikle mesuliyet kabul etmeyiz" dediler. Bende zaten onlara taşıtmayı planlamıyordum, sadece çıkacak sorunlarda yardımcı olacaklar mı diye bilgi edinmek istedim.

Gözümü karartıp Profesyonel hosting hesabı aldım. Natro'da 113,60 TL'ye 2 tane site barındırabiliyorken, Alastry'de 100 TL'ye 5 site barındırma imkanına sahibim.

Geçen gün sitemde sorun çıktı, hesap askıya alınmış. Dedim "şimdi kesin benimle alakalı bir sorundan dolayı olduğunu söyleyecekler, sitem böyle ay sonuna kadar kapalı kalacak" ... Mail attım, sorun için özür dilediler ve düzelttiler.

Ayrıca siteyi taşıdıktan sonra sanki daha da hızlandı. Natro'dayken bu kadar hızlı açılmıyordu. 2 haftadır ufak bir sorun çıksa da kendilerinden memnunum. Umarım hem fiyat hemde hizmet olarak kendilerini bozmazlar.

Ek Olarak: 2 hafta önce Alastry'e geçtim. Natro'yu kullanıyordum. Sitemin yıllık ödemesi geldi fakat sadece 2 site barındırılabilinen hosting hesabı 113,60 TL. Bir tane sitem için 113,60 TL yıllık hosting parası verecek maddi güce sahip değilim. Sitemin o kadar getirisi olsa taşıma riskini göze almaz, o parayı verirdim.

Sıfırdan kodladığım bir yazılım projesi olduğu için ince eleyip sık dokudum. İnternette çok araştırma yaptım, kayda değer bir tane bile şikayet bulamadım. Doğal olarak kıllandım ve kendileri ile iletişime geçtim. Durumumu anlattım, "Site taşımada kesinlikle mesuliyet kabul etmeyiz" dediler. Bende zaten onlara taşıtmayı planlamıyordum, sadece çıkacak sorunlarda yardımcı olacaklar mı diye bilgi edinmek istedim.

Gözümü karartıp Profesyonel hosting hesabı aldım. Natro'da 113,60 TL'ye 2 tane site barındırabiliyorken, Alastry'de 100 TL'ye 5 site barındırma imkanına sahibim.

Geçen gün sitemde sorun çıktı, hesap askıya alınmış. Dedim "şimdi kesin benimle alakalı bir sorundan dolayı olduğunu söyleyecekler, sitem böyle ay sonuna kadar kapalı kalacak" ... Mail attım, sorun için özür dilediler ve düzelttiler.

Ayrıca siteyi taşıdıktan sonra sanki daha da hızlandı. Natro'dayken bu kadar hızlı açılmıyordu. 2 haftadır ufak bir sorun çıksa da kendilerinden memnunum. Umarım hem fiyat hemde hizmet olarak kendilerini bozmazlar.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

2 hafta önce Alastry'e geçtim. Natro'yu kullanıyordum. Sitemin yıllık ödemesi geldi fakat sadece 2 site barındırılabilinen hosting hesabı 113,60 TL. Bir tane sitem için 113,60 TL yıllık hosting parası verecek maddi güce sahip değilim. Sitemin o kadar getirisi olsa taşıma riskini göze almaz, o parayı verirdim.

Sana kesinlikle katılıyoum haklısın.
Bazı firmalar var parayı gördülermi kendilerini bozdular.Umarım alastyr de kendini bozmadan yoluna devam eder.
MrAuTHoR

kişi bu mesajı beğendi.

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar natro'da cpanel olmaması büyük sorun. Neden diceksiniz. Eğer benim gibi siteyi,kodları,eklentileri çok kurcalamayı seviyorsanız haliyle sürekli yedekli çalışmanız gerekiyor. Natro'da bildiğiniz gibi yedekleme, siteyi geri yükleme vb özellikler yok. C panel de olmadığı için mysql ve ftp yi ayrı ayrı manuel olarak yedek almak gerekiyor. Cpanel gibi tek tuşla komple yedek alınmıyor. Bu nedenle yedeği geri yüklerken ayrı ayrı yüklediğimiz için uyuşmayan şeyler çıkabiliyor(bende öyle oldu) o nedenle çok sorun yaşadım natro'da. Ayrıca natrodayken bütün hız testlerinde kontrol ettim sunucudan yanıt 3 saniyede geliyordu. Alastyr'e geçtim sunucudan yanıt gelme süresi 0.3 saniye. Ayrıca alastyr'de kendileri de sürekli yedek alıyorlar ve siteyi istediğiniz yedeğe geri yükleyebiliyorsunuz. Destekleri de natroya göre çok çok hızlı. Ayrıca henüz alastyr'nin müşterisi bile değilken destek atmıştım bana uzuuuun bir paragraf cevap gelmişti sorunuma yardımcı olmuşlardı hostum onlarda olmamasına rağmen :) iyiler yani ben sevdim o nedenle tavsiye ediyorum

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al