wmaraci reklam

Bedava veya uygun fiyata host

32 Mesajlar 4.546 Okunma
smmexpress

BurakKoyuncu BurakKoyuncu www.iyibir.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı / Ceo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 32
  • Ticaret 7, (%100)

Kodespa adlı üyeden alıntı

Konu nasıl başlamış nereye gitmiş. Arkadaşlar yukarda yorumda gördüm @daniel1336 çok güzel açıklamış.

Ek olarak ahosting bhosting hiç farkı yok hiç bir firmayı alakasız şekilde karalamaya gerek yok.
Şu da bir gerçek Hack olayı evet İnternet sektöründe bilirsiniz ki hiç bir sistem güvenli değildir her firma kendi imkanları dahilinde yeterince güvenlik sağladığına inanıyorum hiçbir firma müşterisinin websitesi hacklenmesi için bilinçli olarak sunucu güvenliğini boş bırakmaz. Bir açık var ise bildirin firmaya bu size birşey kaybettirmez aksine kazandırır.
Rakip firma olmamıza rağmen Poyrazhosting sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır isteyen alır istemeyen almaz. Hizmet almakta özgürsünüz ancak firma ismini lekeleme hakkınız yok.

Şahsi şikayetiniz varsa bunu firma ile görüşmeniz gerekir halka açık değil he eğer bu şekilde yapıyorsanız firma da size hizmet verip vermemekte özgürdür.

Konuda Host arayan arkadaşa cevabımız ise; Poyrazhosting'ten satın alın arkanıza yaslanın eğer bir sorun yaşarsanız ücretsiz olarak bir yıllık biz sağlayacağız bunun sözünü veriyoruz.

Desteğiniz için sağolun hocam :)

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
@BurakKoyuncu peki òzür dilerim mesajlarımı siliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al