wmaraci reklam

Büyük Siteler Hosting Domain Nereden Alıyor?

12 Mesajlar 2.399 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

diode diode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şahsen benim öyle saniyesi binlerce dolar eden bir sitem olsa hosting'e güvenmem kendi sunucumda hizmete verirdim.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
Ben uzun yıllardır sunucu kullanırım. Tek site için bile sunucu kullanırım. Hosting işi sıkıntı. Öyle yada böyle kaynak sorunu çıkarırlar. Şuan çıkarmadılarsa emin olun limitleri gerçek manada aşmamışsınızdır. Ya inode a takarlar ya cpu ya ya başka bişeye. O yüzden en güzeli kendi sunucundur. Uzun yıllardır piyasada olanlar, yeni başlayıp hakkıyla yapanlar, "bende yaparım bunda ne var yeeaa" diye girenler zibil gibi... Kurumsala yakın firmaları tercih edin. Kurumsal diye fazla para vermeyede gerek yok. Emin olun hizmet genel olarak aynı. Hatta kurumsallar herşey için para isterler. Kolay diye bu işe girenler dışında herkesle çalışılır. Veri çalınır diye korkuyorsanda bilişim hukuku eskisi gibi değil. Scriptini çalacak adam zaten kendini afişe etmiş olur. Ve emin ol güzel ceza yer. Öyle hacker görünümlü lamerların hosting verip çalma ihtimali olduğu gibi ceza sistemide geçti.

Ama domain için çalışmamanız gereken bi ter söyleyeyim. Alantron.
Eskiden çok iyiydi ama aşırı saçmalamaya başladılar. Whois gizliyken arayan vatandaşa numaramı verdiler. Whois gizlemeyi komple iptal ettiler. Dominimi iptal ettiler. Dnslerimi kitlediler vs.. vs.. buradan almada nerden alırsan al :)
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al