wmaraci reklam

Cenuta firmasından reseller aldım ancak

5 Mesajlar 831 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BEYDI BEYDI www.bey.az Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site yaratıcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Selam Cenuta.com dan reseller aldım resellerde ki sitelerde donmalar oluyir, Tekniki destek açtım belki 2 ay olar bu sirun çözülmedi, şimdi sunucu değiştirelim diyorlar, kaç gündü bu akşam bu akşam diyorlar amma taşıma işlemleri halen taşınmadı, bilmek istiyorum CENUTA nasıl bir firma? Ben halen tüm sitelerimi taşımadım ancak yinede Türk firmaları ile çalışmaya kararlıyım. Bana yardımcı olsanız çok sevinirim. Azerbeycandan Selam olsun.

BEYDI beyler34

kişi bu mesajı beğendi.

www.bey.az
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

BEYDI adlı üyeden alıntı

Selam Cenuta.com dan reseller aldım resellerde ki sitelerde donmalar oluyir, Tekniki destek açtım belki 2 ay olar bu sirun çözülmedi, şimdi sunucu değiştirelim diyorlar, kaç gündü bu akşam bu akşam diyorlar amma taşıma işlemleri halen taşınmadı, bilmek istiyorum CENUTA nasıl bir firma? Ben halen tüm sitelerimi taşımadım ancak yinede Türk firmaları ile çalışmaya kararlıyım. Bana yardımcı olsanız çok sevinirim. Azerbeycandan Selam olsun.

sunucuları ağır bende kullandım ama taşıdım taşıdığım yerdede şuan hiç bir şekilde donma yaşamıyorum hızlı şekilde ilerliyor https://trsunucu.web.tr

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: wmgtasarim (25.08.2022 16:52)

BEYDI

kişi bu mesajı beğendi.

BEYDI BEYDI www.bey.az Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site yaratıcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim kardeş, inceleme yaparım bir tavsiye için çook sağolun, cenuta da sunucu değişimide effekt almasak taşınacağız bizde, çok zarar gördük cenuta hostingde hem seo hem reklam gelirlerimiz düştü

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

www.bey.az

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

BEYDI adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim kardeş, inceleme yaparım bir tavsiye için çook sağolun, cenuta da sunucu değişimide effekt almasak taşınacağız bizde, çok zarar gördük cenuta hostingde hem seo hem reklam gelirlerimiz düştü

Birşey değil hocam sunucuları hızlı trsunucu nun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

BEYDI adlı üyeden alıntı

Tercihimi her zman için:

1. Natro 

2. Cenuta

dan yana yaparım. 

Cenuta-da yaşadığınız soruna gelince - Elinizde yapılan bir test var mı? Kasmalar nerede? İşlemci mi, Ram mı? 

Sitenizin veri tabanı ile olan sorgular tablosunu çıkardınız mı? Hangi sorgular daha çok yoruyor veritabanını ve ekstra lüzumsuz sorguları tespit ederek kapattınız mı?

Yanlış anlamayın, ama hosting firması sizin yerinize sitenizi analiz etmek zorunda değildir. Bugün her kes bir wordpres kurup üstüne de genel olarak lisansı için ödemesini dahi yapmadığı temayı giydirip kendince platform kurmaya çalışıyor. Bütün bunlar iyi, ama ufak bir sorunda - acaba neyi yanlış yaptım diye sorgulayan yok.

Cenuta firmasının bir müşterisi olarak hem bayi, hem bireysel hem kurumsal hostinglerim mevcut. Bu dediklerinizi yaşamadığım gibi destek biletlerime de en geç 5 daikada yanıt alıyorum. Yanıtlar, ad olsun diye değil, çözüm odaklılar. 

Dilerseniz sitenize birlikte bakalım. Öncelikle sorunun ne olduğunu anlamaya çalışmak gerekiyor. Bu konuda size ücretsiz destek olabilirim.

Azərbaycan`a salamlar.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al