wmaraci reklam

GoDaddy | Hosting - Wordpress Hosting

11 Mesajlar 2.335 Okunma
smmexpress

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
https://tr.godaddy.com/hosting/web-hosting

Normalde Ekonomik Paketi düşünüyordum.Kuponla çok ucuza geliyor.Ancak anlık 100-150 online kaldırır diye duydum.İlk 6 ay bu sayıyı yakalamak zor tabi.Ancak sonrası ne olur bilinmez.Bir daha paket yükseltmek yerine tek bir paket almak daha mantıklı geliyor.

Bi de Wordpress Paketi kafamı karıştırıyor.Sitede wordpress kurulu olacak.

https://tr.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting

Deluxe paketinde aylık 100.000 ziyaretçi yazıyor.Bu yeterli tabi :D

Sizce ne yapmalıyım ? Wordpress Paketi alırsam gereksiz mi olur ? Yoksa daha mı iyi ?

wmaraci
reklam

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)
Merhabalar, godaddy ile alakalı şikayetler olmakta CPU konusunda problem yaşarsınız. Destekleri zayıftır. Bilginiz olsun.

Bilgilendirmek amaçlı size 2 türlü paket önerisi yaptım. Hayırlı akşamlar dilerim.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)
@topalogluhost
Ben de alabilir miyim hocam önerinizi :)
topalogluhost

kişi bu mesajı beğendi.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
bende suan godaddy kullanıyorum ama reseller ihtiyacından baska firmaya gecicem ama deluxe host icinde 5 tane wordpress vardı birisini budy press kurana kadar hız konusunda falan sıkıntım olmadı hiç ki halada site hızlarım iyidir yüklü temalara eklentilere ragmen

Ek Olarak: bende suan godaddy kullanıyorum ama reseller ihtiyacından baska firmaya gecicem ama deluxe host icinde 5 tane wordpress vardı birisini budy press kurana kadar hız konusunda falan sıkıntım olmadı hiç ki halada site hızlarım iyidir yüklü temalara eklentilere ragmen

wmaraci
wmaraci

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)
Fransa lokasyon reseller olarak aşağıdaki çok satan resellerimizi tavsiye edebilirim.

https://wmaraci.com/forum/reseller-hosting/topaloglu-bilisim-limitsiz-cpanel-reseller-ssd-whm-softaculous-ozel-ns-yillik-sadece-125-tl-252458.html

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Anlık 150 Online görecek bir site için aylık 100.000 tekil ziyaretçi yeterli demek garip :) Benim sitemde anlık 10-15 kişi oluyor ve aylık 150 K civarı ziyaretçi oluyor.

Anlık 100-150 ziyaretçi gelecekse gün içinde düzenli 100.000'i çok rahat aşarsın bilgine mantıklı değil. VPS/VDS 'e geçiş yaparsın zamanı gelince hız / performans kaybı yaşamamak için.

noname noname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Burada yanlış bilenen bir olay var CPU oranı vs. wordpress hostinglerde host sağlayıcı tarafından ayarlanıyor. Burada önemli olan tekil ziyaretçi sayısını belirlemek.
Bununla ilgili çok detaylı bir yazı mevcut http://eniyiyabancihosting.com/en-iyi-4-wordpress-hosting-tavsiyesi-ve-yorumlar/

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Her iki paketi de kullanıyorum sitelerimde. CPU sorunu yaşamayla alakalı kullandığınız eklentilerden tutun da, warez tema kullanımına dek tonla neden var. Godaddy desteği zayıftır diyeni de anlamak güç. Sanki TR'de satış kanalı hariç 24 saat destek veren tonla firma var. 2 senedir kullanıyorum daha destek talebim olmadı. Sadece bir defa bir bilgi teyidi için aradım, çalışan personel mesai saatini bile aşıp yardımcı oldu.
Godaddy'de sürekli site yapıp satıyorum. Resmen paketi sömürdüm, adamlar bu kadar kurulum nedir demedi. Özetle ben her iki pakette de hem haber siteleri hem de teknoloji, sağlık, blog tarzı siteler işlettim. Hiçbirinde site CPU yüzüden erişim sorunu yaşatmadı. Biraz da hizmet alanın, aldığı hizmetle alakalı bilgisi olması lazım.
noname

kişi bu mesajı beğendi.

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Anlık 150 Online görecek bir site için aylık 100.000 tekil ziyaretçi yeterli demek garip :) Benim sitemde anlık 10-15 kişi oluyor ve aylık 150 K civarı ziyaretçi oluyor.

Anlık 100-150 ziyaretçi gelecekse gün içinde düzenli 100.000'i çok rahat aşarsın bilgine mantıklı değil. VPS/VDS 'e geçiş yaparsın zamanı gelince hız / performans kaybı yaşamamak için.

Anlık 10-15 kişiyle aylık 150k nasıl oluyor bu ilginç :)

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Ben godady delux paketini kullaniyorum gunluk en az 2000 tekil ziyaretci oluyor anlik sitede 400 kisi oldu iki yildir kullaniyorum hicbir sorun yasamadim .Hicbir zaman cpu sorunu yasamadim deneme amacli ayni siteleri 1 ayligina hosgatora tasidim en yuksek hostu aldim bir hafta sonra cpu cok kullaniliyor diye mesaj geldi tekrar butun siteleri godady ye aktardim.
unalhso

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al