wmaraci reklam

Godady hosting kampanyasi

4 Mesajlar 577 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Godady hostinglerde %50 indirime gitmiş 18 hazirana kadar. Sizce değer mi

wmaraci
reklam

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
@kurumsaldata bizim açtığımız konuya reklam dediniz buyurunuz sizin fikriniz ile bu da reklam.

@Xdaapps sizin reklam yapmadığınızı biliyorum fakat o üye bir konu açtık bizi reklam yapıyor diye suçladı. Bizde madem biz reklam yapıyoruz bu da reklam diyoruz madem öyle düşünüyorlar

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
radyomevlana benim reklam gibi bir amacim yok dedigin gibi size soylenenleride pek takmamak lazim.
radyomevlana

kişi bu mesajı beğendi.

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Efendim ben zaten belirttim reklam amaçlı açmadınız burada bu konuyu sadece bilgi görüş için açtınız fakat biz ne konu açsak reklam diye suçlanıyoruz. Bir başka hosting firması da bizi reklam diye suçlayıp üstüne üstlük hosting satıyoruz gelin bizden alın demişiz gibi mesajlar yazdı. Böyle demediğimiz anlaşılınca da hiç bir şey diyemedi bizler admine gereken mesajları ilettik fakat böylesi düşünceler bizi üzüyor. Çok kırıcı konuşuyorlar bilgi almak için konu açıyoruz reklam diye yapıştırıyorlar efendim. Her alttan aldığımız da hoş görü ile yaklaşalım dediğimiz de bir başka suçla suçlandık yeterin yani insaf artık! Alttan alıyoruz sesimiz çıkmıyor diye de iftiralara göz yumamayız

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al