wmaraci reklam
lidertakipci

Guzel Hosttan VPS-2 Alıyorum yorumlar

7 Mesajlar 1.091 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
başlıktada söylediğim gibi güzelhostun vps 2 paketini alıcam daha önce vps alan vs. varmı yorum yapabilecek birisi ilk defa vps alıyorum bu arada

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba, siteniz legal mi? Hit değerleriniz ne düzeyde?

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Legal hepsi ama warez olabiliyo bazen ama por** adult vs içerik yok genelde kurumsal firmalar ama kendi işlerimde atıyorum download linkli siteler olabilir .. hitlerim toplam şuanda 400 falan ama artacak projeler var

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
%50 indirim kodu var şuan, unutma kullanmayı

Yakında
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

orknark adlı üyeden alıntı

Legal hepsi ama warez olabiliyo bazen ama por** adult vs içerik yok genelde kurumsal firmalar ama kendi işlerimde atıyorum download linkli siteler olabilir .. hitlerim toplam şuanda 400 falan ama artacak projeler var

Tr lokasyon olmasının avantajının yanında aylık 40 TL fiyatı pahalı bulduğumu belirtmek isterim. İllegal içerik olmasaydı size bu fiyata çok daha iyi bir sunucu ayarlardım fakat sunucularımıza warez,vs. kabul etmiyoruz.

Bu kaynağın aynısını aylık 10$ a digitalocean vultr gibi firmalardan da alabilirsiniz EU lokasyon olarak.

Ek Olarak:

Yusuf adlı üyeden alıntı

%50 indirim kodu var şuan, unutma kullanmayı

%50 indirim varsa yıllığı 200 liraya gelir o halde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Bu vps ve vds tam olarak ne ise yarar?

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

CafeÇevik adlı üyeden alıntı

Bu vps ve vds tam olarak ne ise yarar?

Merhaba,

(VPS) Virtual Private Server nedir?

VPS, ana sunucunun yazılımsal olarak bölünmesiyle elde edilir. Bu sanallaştırma sisteminde, o sunucudaki bütün VPS'ler ana sunucuda yüklü olan işletim sistemini kullanmak zorundadır ve hepsi bu işletim sistemine bağlı olarak çalışan küçük parçacıklar gibidirler. Bu sanallaştırma sisteminde bütün işlemci ve ram paylaşımı yazılımsal olarak yapıldığından, sunucuda bir sıkıntı olduğu taktirde (VPS'lerden birinin aşırı işlemci veya ram kullanımı veya saldırı alması gibi) bu sorundan sunucudaki bütün VPS'ler etkilenir. VPS'lere tahsis edilen ram miktarı, VPS'ler arasında paylaştırılarak birinin kullanmadığı ram başkasına tahsis edilebilir. Bütün VPS'ler birbirinden ayrı çalışsa da, hepsi aynı bütünün birer parçasıdır.

(VDS) Virtual Dedicated Server Nedir?

VDS, ana sunucunun donanımsal olarak bölümlenmesiyle elde edilir. Bu şekilde sanallaştırılan VDS'ler, tamamen birbirinden bağımsız birer küçük sunucu haline gelirler. her biri farklı işletim sistemine sahip olabilir, her birinin kaynak kullanımı birbirinden tamamen bağımsızdır. Tahsis edilen işlemci ve ram başkası tarafından kullanılmaz. Bu yüzden, VDS'lerin birbirlerini etkilemesi sözkonusu değildir, aşırı kaynak kullanımı yapan veya saldırı alan bir VDS, diğerlerini etkilemeyecektir. VPS'e göre daha yüksek performans vermekte ve daha stabil olmaktadır.

Fiziksel Sunucu Nedir?

Bu sunucular fiziksel olarak gerçek sunucudur diyebiliriz ve istediğiniz işletim sistemiyle kullanabilir, istediğiniz her tür işi kolay, hızlı ve sorunsuz bir biçimde yerine getirebilirsiniz. Sanal sunucular gibi donanımsal paylaşım yapılmaz. Böylece daha kararlı ve daha performanslı bir sonuç alınır.

Kaynak: http://bit.ly/17sQOMM

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al