lostyazilim

Hangi Hosting Türü?

20 Mesajlar 2.706 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Eiffel Gerçi aynı ip bile olsa içerik güzel olduktan sonra her türlü üst sıralara çıkılıyor. Biz sunucumuzda 4 büyük site ve 30'a yakın küçük firma sitesi barındırıyoruz, 4 büyük sitenin 2 tanesi aynı ip üzerinde olmasına rağmen yinede takır takır kelimelerden hitimizi alıyoruz :)

Fiyatları birazcık yükseltip indirim diye sunuyorlar :) Aynı zamanda ihs'dende %50 indirimli mail gelmiş, onuda verebilirim ihtiyacı olan bir arkadaşa. Normal fiyattan çok farketmez ama yinede küçük bir indirim gelmiş olur kullanacak için.

wmaraci
reklam

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

cihaneken adlı üyeden alıntı

yanlız bir yanlış anlaşılmaya kurban gitmeyin, ikinci pakette size özel ip vermeyecekler. Yine farklı siteler ile paylaşacaksınız fakat sizin hasabınızdan açtığınız siteler farklı ip sınıflarında olacak. o noktaya dikkat edin.

Aman hocam valla çok iyi aydınlattınız beni bu zaman kadar yanlış biliyormuşum :D O zaman pek bir manası kalmıyor SEO hosting olayının. Anladığım kadarıyla 5 alan adı barındırabildiğim normal hostingte her alan adına aynı IP veriyorlar ama SEO Hosting te her alan adına farklı IP veriyorlar. Bu IP adreslerinde yine bir sürü domain bulunuyor sadece kendi alan adlarımız farklı IP 'lerde. Doğru mu anlamışım hocam?

Favori adlı üyeden alıntı

Natro Tavsiye etmiyorum hocam Müşterilerimden bazıları Reseller paketlerını kullanıyor ınanın guzel hostingde 10 sanıyede yaptıgım bir çok işlemi natroda mal gibi dakikalarca bekliyoruz. Hepsi pazarlama tuzagı . Natro gibi firmalar Hem Tuzlular hemde performansta kötüler.

Valla parasına aldanıp satın alacaktım da bunu göz önünde bulundururum. Pahalı diye iyidir kafasında düşündüm

cooper adlı üyeden alıntı

Eiffel Gerçi aynı ip bile olsa içerik güzel olduktan sonra her türlü üst sıralara çıkılıyor. Biz sunucumuzda 4 büyük site ve 30'a yakın küçük firma sitesi barındırıyoruz, 4 büyük sitenin 2 tanesi aynı ip üzerinde olmasına rağmen yinede takır takır kelimelerden hitimizi alıyoruz :)

Fiyatları birazcık yükseltip indirim diye sunuyorlar :) Aynı zamanda ihs'dende %50 indirimli mail gelmiş, onuda verebilirim ihtiyacı olan bir arkadaşa. Normal fiyattan çok farketmez ama yinede küçük bir indirim gelmiş olur kullanacak için.

Kesinlikle hocam ama titiz davranmak istiyorum hosting konusunda

Hangi Hosting pakedini seçmem nasıl bir tutum sergilemem gerekir aramalarda en iyi verimi verimi almak için acaba

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
evet doğru, bahsettiğiniz gibi sizin siteleriniz farklı sınıflarda olacak ve böylece kendi siteleriniz arasında backlink işlemi yapabileceksiniz.

Eiffel Eiffel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Senior Backend Dev
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 93 / 82
  • Ticaret 9, (%89)

cihaneken adlı üyeden alıntı

evet doğru, bahsettiğiniz gibi sizin siteleriniz farklı sınıflarda olacak ve böylece kendi siteleriniz arasında backlink işlemi yapabileceksiniz.

Benim bu Hosting konusuna pek fazla takılmama gerek yok o zaman diyebilir miyiz? Kaliteli ve hızlı bir hosting işimi görür mü?

wmaraci
wmaraci

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Evet özel bir durum olmadıkça pek takılmayın, zaten sistem tutarsa mecbur sunucuya geçiş yapacaksınız. O zamana kadar her hangi güvenilir bir firma ile çalışabilirsiniz.

Böyle tavsiyelerde biraz çekinirim fakat ben 2014 yılından bu yana Alastyr ile çalışmaktayım, isterseniz bir inceleyin fiyatlar piyasaya göre birazcık daha düzgün.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba,

Size özel ip adresi olan bir hosting teklifi iletiyoruz.

İyi Çalışmalar.

MehmetDEMIR11 MehmetDEMIR11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilişim Tekn. ve Yazarlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
Natro pişmanlıktır, kullanma pişman olursun :)

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Wordpress Hosting olayı bana da arkadaşların dediği gibi firmaların pazarlama tuzağı olarak geliyor. Aralarında ki bir farkı kullanmadıkça bilemeyiz tabii. Fakat özelliklerine bakarak ve firma yetkilileriyle konuşulduğunda hiçbiri düzgün bir şekilde wordpress ve normal hosting paketi arasında ki farkı açıklayamıyor. Belki de açıklanacak bir fark yoktur :) . Hosting olarak (sadece bir tavsiye) Güzel Hosting, Yöncü Bilişim kullandım iki firmada gayet iyi. Reseller olarak Reseller Hosting firmasını kullanıyorum çok memnun değilim bu firmadan.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar. İkisi de pazarlama stratejileriyle fiyatı kabartılmış o hosting paketleri yerine Veridyen'den limitsiz paketi edinebilirsiniz. Müşterileriyle ilgili, destek konusunda çok iyi çalışan bir ekibe sahip ve bunlarla kıyaslarsak fiyatları çok uygun olan bir firmadır. Açıldığı ilk senedendir farklı zamanlarda çlaışma fırsatım oldu. Şu anda da 2 yıllık bir reseller'ım var ve çalışan hiç kimse pişman değil :).

Wordpress optimizasyonu hosting ile olmaz. Eğer optimizasyon ihtiyacı duyarsanız sitenizi açtıktan sonra iletişime geçin iki sitenizi de optimize edelim.

İyi forumlar!

.

73204 73204 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)
Merhaba
Paketlerimize göz atabilir misiniz.
https://www.teknosos.com.tr/web-hosting?kategori=linux-hosting

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al