freelance iş ilanları

Host Taşıma Konusunda Yardımcı Olabilecek

8 Mesajlar 796 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kaanmet kaanmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 9, (%100)
Wp host taşıma konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ? İnternetten baktım ama bir yerde yanlış yapıyorum sanırım ve olmuyor :( yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa pm gönderirlerse şu mübarek ayda sevaba girerler.

www.haberbulutu.net
Güncel bilgi haber sayfası
wmaraci
reklam

Feyzali Feyzali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam sorununuzu pm olarak gönderin yardımcı olurum.

OdemisWeb OdemisWeb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster / Php Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 24 / 1
  • Ticaret 7, (%86)
sorunu çözemediyseniz yardımcı olalım..

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
FTP den dosyaları indir yeni hosta yükle phpmyadmin e gir sql dışa aktar yeni hostta içeri aktar. yeni hostun ayarlarını wp-configden(ftp içinde) düzenle bu kadar:D yada cpanelin varsa ordan yedek alabilir yada oranın bilgilerini yeni host aldıgın yere verip onların taşımasını isteyebilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 9, (%100)
işte yapıyorum ama başka bir yerde sorun oluyor sanırım Ah bu işlerde tecrübesizlik...

www.haberbulutu.net

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
Kaan bey yeterince yardımcı olmuştuk sizlere. Siz bi mesaj atıp başka firmaya geçiyorum demeyi bile çok Görüyorsunuz bizde hiç bir zaman sıkıntı olmaz ama o kadar uğraştırıp Taşıma işlemlerini yaptırıp hosting Alıp ücreti ödemeden çekip gidiyorsunuz bu Yüzden kimsenin Parasını önceden almıyoruz size yaptığımız gibi önce iş sonra para diyoruz ama ne Hikmet ise ************** olmadığımız için oluyor bunlar neyse iyi günler iyi forumlar

• Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 9, (%100)
Öncelikle sizden ödeme için daha işlem olmadan bilgileri isteyen bendim siz önce iş sonra ödeme dediniz tamam dedim. Daha sonra siteme giriş yapmakta zorluk çektim evet belki işiniz olduğu için 1-2 saat sonra cvp aldım ama o süre zarfında site üzerine erişim yapamadım. Taşıma esnasında giden resimleri geri getirmek istediğimde sunucuda olmadığını söyledi size ftp bilgilerimi sorduğumda bile çok geç cvp yazdınız. Tüm bunlardan sonra bende komple silip yeniden tek tek yazdım elle girdim 30-35 makalemi yeni bir site olduğum için bunu göze aldım neyse ki. İş olarak evet ilgili oluyorsunuz ama acil 1 durumda size geç ulaşmak sorun oluyor. host sadece 1 gün kaldı o da zaten 35mb bir dosya olarak. Ben sizin çalışma şeklinizi eleştiremem elbette ama daha kurumsal olmayı tercih ettim bu süre zarfında tarafınıza bir mağduriyetlik verdiğimi düşünmüyorum. Ve ödeme yapmadığım için de farklı bir firmaya geçme hakkım var diye düşündüm. Onun harici arkadaş iyi bir insandır. Bende sorun çıkmadı ben yapamadım belki yine de ilgili ve alakalı olduğu için teşekkür eder iyi forumlar dilerim uzatma gereği olmadığını düşünüyorum.

www.haberbulutu.net

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)

kaanmet adlı üyeden alıntı

Öncelikle sizden ödeme için daha işlem olmadan bilgileri isteyen bendim siz önce iş sonra ödeme dediniz tamam dedim. Daha sonra siteme giriş yapmakta zorluk çektim evet belki işiniz olduğu için 1-2 saat sonra cvp aldım ama o süre zarfında site üzerine erişim yapamadım. Taşıma esnasında giden resimleri geri getirmek istediğimde sunucuda olmadığını söyledi size ftp bilgilerimi sorduğumda bile çok geç cvp yazdınız. Tüm bunlardan sonra bende komple silip yeniden tek tek yazdım elle girdim 30-35 makalemi yeni bir site olduğum için bunu göze aldım neyse ki. İş olarak evet ilgili oluyorsunuz ama acil 1 durumda size geç ulaşmak sorun oluyor. host sadece 1 gün kaldı o da zaten 35mb bir dosya olarak. Ben sizin çalışma şeklinizi eleştiremem elbette ama daha kurumsal olmayı tercih ettim bu süre zarfında tarafınıza bir mağduriyetlik verdiğimi düşünmüyorum. Ve ödeme yapmadığım için de farklı bir firmaya geçme hakkım var diye düşündüm. Onun harici arkadaş iyi bir insandır. Bende sorun çıkmadı ben yapamadım belki yine de ilgili ve alakalı olduğu için teşekkür eder iyi forumlar dilerim uzatma gereği olmadığını düşünüyorum.

İstdiğiniz firmaya geçmekte özgürsünüz biz ücretini aldığımız yerlere zaten 14 gün içerisinde diğer firmalara geçmeleri halinde ücretlerini iade ediyoruz sizin bize vermiş olduğunuz yedek dosyasını olduğu gibi yükledik siz yedeği alırken sorun olmuş olabilir örnek bir site kendi sitem www.yazkismoda.com bu site de sizin işlemleriniz yapılarak şuanki hosting e taşındı Her hangi bir eksiklik olmadan taşındı Buda siz dosyalarınızı yedeklerden problem olduğu anlamına geliyor geç yazmamın ndnlerini sizlere bildirdim ayrıca cep telefonum zaten mevcut mesaj atmanız yeterli cvp için çünki kuzey ırakta görev yapıyorum cep telefonumu Wi-Fi wınn olarak kullandığım için sadece mesajlara erişimim var sadece sizin cvp vermeden veyahut önceden söylemeden direk gidişatınız problem yarattı insanlar konuşarak anlaşır kaçarak değil iyi günler

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al