lostyazilim

Hostgator mu Godaddy mi

26 Mesajlar 8.569 Okunma
lstbozum

Picef Picef Doğru Bilgi Kutsaldır Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

RocKets adlı üyeden alıntı

Konu tam bir yıl önce açılmış. :) Konuyu açan kişi şimdiye kadar sorunu çözmüş olmalı? :)

Konu eski olsa da, sorunlar güncelliğini koruyan bir yapıda olduğu için cevap yazmamızda bir sakınca görmüyorum. Başlık sahibi sorununu çözmüş olsa dahi, bu başlık aynı duruma düşenler için yol gösterici niteliktedir.

Hostgator Türkçe desteği ile gerçekten Türkiye'de çok daha büyük bir olumlu ivme kazanacaktır. Sunucuları oldukça kaliteli. Profesyonel destek sunuluyor.

Doğru Bilgi Kutsaldır
wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)

Picef adlı üyeden alıntı

Konu eski olsa da, sorunlar güncelliğini koruyan bir yapıda olduğu için cevap yazmamızda bir sakınca görmüyorum. Başlık sahibi sorununu çözmüş olsa dahi, bu başlık aynı duruma düşenler için yol gösterici niteliktedir.

Hostgator Türkçe desteği ile gerçekten Türkiye'de çok daha büyük bir olumlu ivme kazanacaktır. Sunucuları oldukça kaliteli. Profesyonel destek sunuluyor.

İlk sayfada sorulara cevap verilmiş. Bu nedenle sorun güncelliğini koruyamamış. Bunu da bu yorumu yaparken farkettiniz sanırım?

Ferrari Ferrari Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri CTO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 8, (%75)
Godaddy

BirOSGB BirOSGB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bir OSGB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hostgator hız ve kalite yönünden iyidir ama ben size türkiye lokasyonlu kurumsal bir firma tavsiye ederim.

Bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri
http://www.birosgb.com
wmaraci
wmaraci

Picef Picef Doğru Bilgi Kutsaldır Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

BirOSGB adlı üyeden alıntı

Hostgator hız ve kalite yönünden iyidir ama ben size türkiye lokasyonlu kurumsal bir firma tavsiye ederim.

Türkiye'de kaç tane işinin ehli kurumsal firma var yer sağlayıcı olarak? Büyük marka gibi görünen ancak herhangi bir sorunla karşılaşıldığında hiç birşey yapamayan firmacıklarla dolu bu ülke maalesef.

Hostgator fanı değilim ancak yiğidi öldür, hakkını yeme demişler. Şu anda avrupa lokasyon ve Türkçe destek sitesi açan kaç tane yabancı hosting firması var dünyada? Hostgator bunu hayata geçirdi. Hostgator.com.tr sunucular Hollanda sunucularını kullanıyorum ve Türkçe destek alıyorum. Türkiye destek ekibindeki Hasan bey oldukça kibar ve yardımsever bir insan. Kaliteleri ortada. Daha ne istenebilir ki?

Türkiye'de site barındırmayı biz de isteriz fakat yerli firmaların insanların emeklerini hiçe saymamayı, bir çırpıda HDD yandı diyerek sitelerini uçurmamayı, insanlarla doğru iletişim kurmayı, hoşgörülü olmayı ve yeterli teknik bilgi birikimine sahip olmanın olmazsa olmaz olduğunu öğrenmeleri gerekmektedir.

Doğru Bilgi Kutsaldır

ziyakgul ziyakgul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
hostgator derim :))

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al