lostyazilim

Hostinger - İsimtescil Karşılaştırma Testi

22 Mesajlar 4.545 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun zamandan beri ömrümü tüketen isimtescil için bugün değişik bir şey yapayım dedim. isimtescil'de bulunan sitemin bire bir aynısını hostinger firmasının ücretsiz planında kurdum.

Her iki site için ortak olan elemanlar;
Kurulu olan sistem : Hueman teması ile WordPress 4.0.
Yüklü Eklentiler : All In One SEO Pack, CleanerPress Professional, Contact Form 7, Disqus Comment System, Google XML Sitemaps, Lightbox Plus Colorbox, Shortcodes Ultimate, Use Google Libraries, W3 Total Cache, WP-PageNavi (isimtescilde mail alma, verme vs SMTP üzerinden yapılabildiği için fazladan bir eklenti)
İçerik, resim, reklam, bileşenler ve ayarlar bire bir aynıdır.

wmaraci
reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Hostinger iyidir iyi isimtescil işini yapsın isim tescil etsin hostingi işin üstadlarına bıraksın ;)
kdrucr Yeter Baskan

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

MoonLighT MoonLighT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Sadece şunu söylemek istiyorum hostinger den bende çok memnunum ama sadece deneme amaçlı kullanıyorum bir scripti test ederken veya yeni bir proje hazırlarken...
Yeter Baskan

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel test olmuş. isimtescil'in çöp hosting olduğunu kanıtlamışsınız. Biz bunu zaten biliyorduk ama emeğinize sağlık. Benzer bir durumun, kendisi hakkında şikayet yazılmasına imkan vermeyen ve şikayetleri kısıtlayan sikayetvar.com hakkında yapılmasının da zamanı gelmiştir.
kdrucr

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

MoonLighT adlı üyeden alıntı

Sadece şunu söylemek istiyorum hostinger den bende çok memnunum ama sadece deneme amaçlı kullanıyorum bir scripti test ederken veya yeni bir proje hazırlarken...

Bende karşılaştırma amaçlı kullandım üstad. Yoksa sonu yok onu biliyorum. Siteye birazcık gelen olsun cPU limit deyip hemen hesabı beklemeye alıyorlar. Ama benim zoruma giden para verdiğim siteden daha iyi yanıt vermesi.

MoonLighT MoonLighT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

kdrucr adlı üyeden alıntı

Bende karşılaştırma amaçlı kullandım üstad. Yoksa sonu yok onu biliyorum. Siteye birazcık gelen olsun cPU limit deyip hemen hesabı beklemeye alıyorlar. Ama benim zoruma giden para verdiğim siteden daha iyi yanıt vermesi.

O konuda malesef türk firmalardan bıktım, gına geldi yeminle çok yakın bir zamanda yabancı bir firma deniyeceğim inşallah. Hit olarak hiç test etmedim orasına bir şey diyemem ama genel kullanım olarak gayet iyi. Ticketlere cevap süreleride inanılmaz cidden.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

MoonLighT adlı üyeden alıntı

O konuda malesef türk firmalardan bıktım, gına geldi yeminle çok yakın bir zamanda yabancı bir firma deniyeceğim inşallah. Hit olarak hiç test etmedim orasına bir şey diyemem ama genel kullanım olarak gayet iyi. Ticketlere cevap süreleride inanılmaz cidden.

Türkiye'de bence en iyi servis HP firmasına ait. Neden çünkü ne alırsan al kesin servise uğrar.

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 13 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
1- senin gibi kişiler isim tescil gibi bir firmaya zarar veeereeemeeez.
2- Lokasyonu farkı olduğu halde isitescil daha hızlı açılıyor. Buda gerçek doğru olan hız testi : http://tools.pingdom.com/fpt/#!/ewHd0h/http://kadirhoca.com
3- 20-30 saniye diye bir kaydedilme durumu yok, 2-3 saniyede yayınlanmış oluyordu (350 kusur yazı

CPU limiti diye limit konulduğu yok. 300-600 online arası ziyaretçiyi rahatlıkla kaldırıyordu. Siz optimizasyon yapmadan kaba kaba site kurar iseniz olacağı budur.

Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. İsim tescil her testte önde.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Jevel adlı üyeden alıntı

1- senin gibi kişiler isim tescil gibi bir firmaya zarar veeereeemeeez.
2- Lokasyonu farkı olduğu halde isitescil daha hızlı açılıyor. Buda gerçek doğru olan hız testi : http://tools.pingdom.com/fpt/#!/ewHd0h/http://kadirhoca.com
3- 20-30 saniye diye bir kaydedilme durumu yok, 2-3 saniyede yayınlanmış oluyordu (350 kusur yazı

CPU limiti diye limit konulduğu yok. 300-600 online arası ziyaretçiyi rahatlıkla kaldırıyordu. Siz optimizasyon yapmadan kaba kaba site kurar iseniz olacağı budur.

Memnun olan birini gördüğüme çok sevindim. Size mutluluklar dilerim. Bu arada kimseyi karalama yada reklam yapma derdim yok. Sadece çözüm arıyorum. Siteyle haftalardır uğraşıyorum. Onun evveliyatından hiç bahsetmeyeyim. Ticket başlıkları sayfalar oldu.
Bu arada testi herkez yapsın hostinger 809 ms'de yükledi bende, isimtescil 6 küsür SANİYEDE...

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Jevel adlı üyeden alıntı

Bırakında bari ücretsiz bir hosta göre test sonuçları önde çıksın? Herkesin bir işi vardır, sen isimtescille Hostinger'i bir tutamazsın.

İsim Tescil'in host kapasitesi 100 dür Hostinger'in 1000000 dur. Adamlar global bir şirket ve emin ol dünyada en çok site barındıran şirketlerden birisi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al