wmaraci reklam
lidertakipci

hostinger nasıldr?

15 Mesajlar 2.223 Okunma
wmaraci reklam

bome bome İnsanlığı Yitirme ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
hostinger.web.tr hostingi ucretsiz kullanıyorum ücretliye gececeğim nasıldır ? kullananlar yorum yapabilir mi ?=
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Çok saçma bir sistemleri arkadaşımın ödevi vardı hostingim var dedi kullandık. Kesinlikle tavsiye etmem.

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Muhsin ASLAN adlı üyeden alıntı

Çok saçma bir sistemleri arkadaşımın ödevi vardı hostingim var dedi kullandık. Kesinlikle tavsiye etmem.

kullanım dısında hız vs neden önermiyorsunuz acaba
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle panelleri berbat isimtescil gibi. Hızını falan bilmiyorum. Normal sitede mesela

http://siteadi.com/denemeyazi/

linkine gidecem,

http://siteadi.com/denemey/

yanlışlıkla yukarıdakini yazıyorum beni hostinger sayfasına atıyor. Küçük projelerde hosting hızını farketmeniz kolay bir şey değil.

Kullanalı 2-3 ay oldu ama kullanırken çok zorluk çektim. Ftp üzerinden düzenleme yapmak öldürüyor adamı. Ama ücretsiz verseler yinede kullanmam...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 15 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle panelleri berbat isimtescil gibi. Hızını falan bilmiyorum. Normal sitede mesela

linkine gidecem,

yanlışlıkla yukarıdakini yazıyorum beni hostinger sayfasına atıyor. Küçük projelerde hosting hızını farketmeniz kolay bir şey değil.

Kullanalı 2-3 ay oldu ama kullanırken çok zorluk çektim. Ftp üzerinden düzenleme yapmak öldürüyor adamı. Ama ücretsiz verseler yinede kullanmam...

Hostingere atmaması için 404 sayfası olusturmanız yeterli. Hızı yeterli sadece sorun yasayan varmı destek sistemi ile ilgili bilgi için yazdım.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Kendi hata sayfanızı oluşturursanız bunu yapmaz :) Bende kullandım kendi sayfanız olunca kendi sitenize yönlendirir.

Büyük bir proje için tavsiye etmem, küçük kendi çapındaysa veya deneme vs. için kullanabilirsin sıkıntı olmaz. Zaten hostlar çok ucuzladı yıllık 50 TL verebilecek durumunuz yoksa bu piyasada tutunmanız imkansız boşa uğraşmayın yani :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

linkine gidecem,

Hocam kusura bakmayın ama şu ana kadar gördüğüm en modern panel orada. İnanılmaz kolay bir kullanım sunuyor. Hız konusuna gelince bir sorun göremedim. Belki de değiniz gibi büyük bir proje gereklidir. Destek olarak ise piyasanın en kötüsü diyebiliriz. Cevaplar genelde geç geliyor ve teknik destek yok. Yani sitem bozuldu yardım lazım derseniz yardım etmiyorlar. Mesela birçok hostingde siteyi siz bozsanız da htacces'i kurcalasanız da yardım ederler ama burada sadece genel bir destek var diyebilirim. Yönlendirme konusunda ise öyle bir şey olmadığını söylemek isterim :)

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakmayın ama şu ana kadar gördüğüm en modern panel orada. İnanılmaz kolay bir kullanım sunuyor. Hız konusuna gelince bir sorun göremedim. Belki de değiniz gibi büyük bir proje gereklidir. Destek olarak ise piyasanın en kötüsü diyebiliriz. Cevaplar genelde geç geliyor ve teknik destek yok. Yani sitem bozuldu yardım lazım derseniz yardım etmiyorlar. Mesela birçok hostingde siteyi siz bozsanız da htacces'i kurcalasanız da yardım ederler ama burada sadece genel bir destek var diyebilirim. Yönlendirme konusunda ise öyle bir şey olmadığını söylemek isterim :)

Normal bir durum :) Ücretsiz üyeliklerde bu durum daha öne çıkar. Ücretlilerde daha çabuk geliyordur muhtemelen destek, diğer firmalarda sadece ücretli olduğundan 1000 müşteri varsa burada ücretsiz olduğundan 100.000 hesap vardır muhtemelen global bir sistem çok daha fazla olabilir yetişemez 3-5 destek çalışanı buna :)

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Normal bir durum :) Ücretsiz üyeliklerde bu durum daha öne çıkar. Ücretlilerde daha çabuk geliyordur muhtemelen destek, diğer firmalarda sadece ücretli olduğundan 1000 müşteri varsa burada ücretsiz olduğundan 100.000 hesap vardır muhtemelen global bir sistem çok daha fazla olabilir yetişemez 3-5 destek çalışanı buna :)

yetişemez 3-5 destek çalışanı buna

2 çalışan var :D

Ek olarak:

Ben Premium paket kullanıyorum her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Bu arada panel kötü diyen arkadaş için. Diğer her şeyi bir kenara bırakırsak panelin hakkını vermek lazım. Az önce aldığım SS.

Muhsin ASLAN Engin07 WebtasarimKur

kişi bu mesajı beğendi.

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Arkadaşım kesinlikle verdiğin paraya değmez hostinger dan uzak dur. Hayatımda görüp kullandığın en berbat host şirketi, tel. vs canlı destek kesinlikle yok, premium olduğunuz halde destek talebine yanıt gelmesi 24 saati bulabiliyor, CPU' lar berbat.

Bknz: www.youtube.com/watch?v=R9sLWoK52xQ

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al