wmaraci reklam
lidertakipci

Hostinger sizce nasıl

29 Mesajlar 5.428 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
alastyrden alın

wmaraci
reklam

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
guzel.net.tr den aldım şu an umarım pişman olmam. mevcut sitemide ücretsiz olarak taşıyacaklar bu da ayrı bir güzel.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Turhost denenebilir. Yine bu forum uzerinden de ulasabileceginiz Ozkula hosting var.

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
guzel.net.tr den aldım hostingi ve siteyi ücretsiz olarak taşıyıp aktif hale getirdiler. çok güzel bir durum ve gece 12 sabah 8 ne zaman mesaj atsam 5dk içinde cevap aldım. (bu arada guzel.net i burada duydum bir bağlantım yok kimseyle)

wmaraci
wmaraci

sLymNs sLymNs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-Ticaret Yazılım Destek
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Hostinger'in ücretsiz host alanında günlük 250 tekil hit limiti var. (nasıl bir ölçüm yapıyorlarsa 50-100 kişi girince limit doldu diyor) onun haricinde türkçe destek veriyorlar ve sorulara 24-48 saat içinde cevap geliyor. 2 Gb web alanı 100 gb trafik 1 web sitesi ve 2 email hakkı veriyorlar yeni başlayanlar için uygun bence.

Kişisel Web Sayfam;

suleymanustundag.com

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Simurg adlı üyeden alıntı

Gunde 200 300 hit alan sitem vardı
Saat 10 a dogru site cokuyordu. Bir sure sonra hitim düştü.hoatingi degirdin 2 gun sonra sitem gooogle by by dedi bida hit gelmedi

Ek Olarak:

Ücretsiz planda günlük ziyaretçi sayısı limiti 250'dir. Eğer ücretsiz planın siteniz için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, hesabınızı yükselterek limitlerinizi artırabilirsiniz. Maalesef ücretsiz plan tüm siteler için uygun değildir.

Alpazen adlı üyeden alıntı

Hostinger'in bildiğim kadarı ile Türkçe desteği yok. Akşam ansızın bir sorun yaşadığınızda translate ile çözemessiniz zor olur.

Türkçe destek servisimiz bulunmaktadır. Kontrol panelinizin "Destek" sekmesinden yardım fişi oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

dragonwx adlı üyeden alıntı

Bir kere istedikleri an hesabı bloke edebiliyorlar ayrıca, bir forum kurmaya çalıştım MyBB üzerinden default tema üzerinde bile üst üste 2 defa değişiklik yapınca site uçuyor, hiç gerek yok yani. :)

Yerelde yapabileceğiniz işlemler ücretsiz planda siteniz üzerinden yapmamanızı öneririz. Aksi durumda siteniz kolaylıkla kısa sürede ücretsiz plana göre fazla sunucu kaynağı kullanabilir. Stil dosyalarınızı "Dosya Yöneticisi 2" ile siteniz sunucu kaynağı kullanmadan düzenleyebilirsiniz.

radyopati adlı üyeden alıntı

yok türkçe destek var ama 1-2 gün içinde cevap geliyor fakat cevapsız da soru bırakmıyorlar

Maalesef kimi zamanlar aşırı yoğunluk olabiliyor ve ücretsiz plandaki kullanıcılarımızın yardım fişlerine geç cevap verebiliyoruz. Bu durum için özür dileriz.

chimera adlı üyeden alıntı

yaramaz, dün bi script kurayım dedim 4 saatte kurulamadı. yürütülüyor diyodu 5. saatin sonunda kapattım gittim.

Maalesef yine kimi zamanlar ücretsiz planda otomatik yükleyici üzerinde yoğunluk olabiliyor. Bu durumda bizimle iletişime geçerseniz, size yardımcı olabiliriz.

sLymNs adlı üyeden alıntı

Hostinger'in ücretsiz host alanında günlük 250 tekil hit limiti var. (nasıl bir ölçüm yapıyorlarsa 50-100 kişi girince limit doldu diyor) onun haricinde türkçe destek veriyorlar ve sorulara 24-48 saat içinde cevap geliyor. 2 Gb web alanı 100 gb trafik 1 web sitesi ve 2 email hakkı veriyorlar yeni başlayanlar için uygun bence.

Farklı sitelerin sayaç sistemleri farklı olabilir. Detaylı bilgi için hesabınız üzerinden yardım fişi oluşturmanızı öneririz.

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Hostingerin ücretsiz paketi bi yere kadar yeter sonrası için paket yükseltmen lazım.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Ücretsiz planda günlük ziyaretçi sayısı limiti 250'dir. Eğer ücretsiz planın siteniz için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, hesabınızı yükselterek limitlerinizi artırabilirsiniz. Maalesef ücretsiz plan tüm siteler için uygun değildir.

Türkçe destek servisimiz bulunmaktadır. Kontrol panelinizin "Destek" sekmesinden yardım fişi oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yerelde yapabileceğiniz işlemler ücretsiz planda siteniz üzerinden yapmamanızı öneririz. Aksi durumda siteniz kolaylıkla kısa sürede ücretsiz plana göre fazla sunucu kaynağı kullanabilir. Stil dosyalarınızı "Dosya Yöneticisi 2" ile siteniz sunucu kaynağı kullanmadan düzenleyebilirsiniz.

Maalesef kimi zamanlar aşırı yoğunluk olabiliyor ve ücretsiz plandaki kullanıcılarımızın yardım fişlerine geç cevap verebiliyoruz. Bu durum için özür dileriz.

Maalesef yine kimi zamanlar ücretsiz planda otomatik yükleyici üzerinde yoğunluk olabiliyor. Bu durumda bizimle iletişime geçerseniz, size yardımcı olabiliriz.

Farklı sitelerin sayaç sistemleri farklı olabilir. Detaylı bilgi için hesabınız üzerinden yardım fişi oluşturmanızı öneririz.

Çok afedersiniz hocam ben hosgator ile karıştırdım. Hayırlı satışlar :)

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Mustaqim173 adlı üyeden alıntı

ben daha önce hostingerde site açmıştım ücretsiz ama hostingin barıntırıldığı yer yüksek hite dayanmıyor siteni kapatıyorlar hemen yüksek hite hitab edersen siteyi direk kapatacaklar premiyum alsan dahi akpatıyırlar alt yapısı cok güçlü değil sonradan turhost a geçtim şimdi kafam rahat

Acaba Premium planımızı hiç denediniz mi? :)

Ücretli planlarımızda hit sayısı limiti bulunmaz.

Bir de hangi direk? Sağ mı sol mu? Yoksa direkt mi demek istediniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al