wmaraci reklam

NettaCompany mi Anovix mi?

29 Mesajlar 4.307 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
NettaCompanymin sitesi biraz geç acılıyor sanırsam

wmaraci
reklam

katran katran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Anovix ben kullanıyom adamlar gayet iyi bir şekilde yardım yapıyorlar kendileriyle alakalı olmayan konularda bile yardım aldım sitede hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana ben buraya geçmeden 3 ayönce başka bir reseler aldım yılık menmun kalmadım öyle bıraktım ama anovix bu konuda bana cok yardımcı oldular ve tüm saatlerde yardım alabiliyom sabah 5 kadar ticket açtım cevapladılar hiç sıkıntı yapmadan

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Anovixin sitesi çökmüştü 2 gün önce 2.3 saat yoktu. Whm panelinde cpanel editlemesi yok sanırsam orda

Datanes Datanes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Servis Sağlayıcı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar, hakkımızda yapılan asılsız yorumları ciddiye almamaktayız. Karalama girişiminde bulunmak suçtur.

csci35 adlı üyeden alıntı

Anovixin sitesi çökmüştü 2 gün önce 2.3 saat yoktu. Whm panelinde cpanel editlemesi yok sanırsam orda

Öncelikle 2.30 saatlik bir kesinti hiçbir şekilde olmadı. IP ban yemiş olabilirsiniz. Cpanel editlemesi ayrıntılarını paylaşmanızı bekliyorum.

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Anovix sakin bulasma sahte c panel kullaniyorlar 2 debir lisanslari düşüyor gereksiz bir firma sakin ha

Müşteri profilinize ulaşamadık, yapmış olduğunuz yorum asılsızdır. Yorumunuzla ilgili şikayetimizi ilettik, süreci takip edeceğiz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Anovixin ilk defa duydum diğer firmayı hördüm ama kullanmafım size tavsiyem bilindik firmalar ile başlayın örneğin güzel hosting

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

MTTB adlı üyeden alıntı

Merhabalar, hakkımızda yapılan asılsız yorumları ciddiye almamaktayız. Karalama girişiminde bulunmak suçtur.

Müşteri profilinize ulaşamadık, yapmış olduğunuz yorum asılsızdır. Yorumunuzla ilgili şikayetimizi ilettik, süreci takip edeceğiz.

Üyelik müşterimin adınaydı yorum asılsız falan değil akşam ulaşabilirsem görselleri atarım 22 nisandaki konuya yeni cevap veren eleştirileri kabul edemeyen ezik bir firmasınız işim gücüm yok kimsenin duymadığı firmanızı kullanmadan kötüliycem tabi tabi siz haklısınız heryerinden takip edin dikkat edin takipsizlik vermesinler 😂😂😂

Datanes Datanes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Servis Sağlayıcı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 11, (%100)

Üyelik müşterimin adınaydı yorum asılsız falan değil akşam ulaşabilirsem görselleri atarım 22 nisandaki konuya yeni cevap veren eleştirileri kabul edemeyen ezik bir firmasınız işim gücüm yok kimsenin duymadığı firmanızı kullanmadan kötüliycem tabi tabi siz haklısınız heryerinden takip edin dikkat edin takipsizlik vermesinler 😂😂😂

Merhabalar, bu yapmış olduğunuz yorumlar nedir böyle? Hakkımızda çok büyük afaki söylemlerde bulunuyorsunuz. Şikayetimi dile getirdim, süreci takip edeceğim.

eleştirileri kabul edemeyen ezik bir firmasınız işim gücüm yok kimsenin duymadığı firmanızı kullanmadan kötüliycem

Sizin yapmış olduğunuz bu yorumlar eleştiri sayılmaz.

DeepJack DeepJack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek DJ
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** U**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 16 / 39
  • Ticaret 8, (%100)
3 senedir Netta Company kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Firma değişikliğinden hosting alan adı gitme sorunu da olmadı bende.

PhrA PhrA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 49 / 125
  • Ticaret 14, (%100)
2 yıldır, anovix kullanıyorum. Gerek destek gerek fiyat konusunda gayet başarılı bir firma kendileri. Çalışmaya devam edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al