wmaraci reklam

Odeaweb Nasıl Bilirsiniz?

19 Mesajlar 5.635 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)
Mfa Türkçe öğretmenliği okuyorum dostum sürekli bir şeyler üretmeye çalışıyoruz, çabalıyoruz eğitim adına, eğitimde inovasyon adına. Bakalım hayırlısı :) Asıl hedef ikinci aşama olarak mobil uygulamalar. Sözlük şeklinde.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WhitePassions WhitePassions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yaklaşık 6 aydır odeawebte hosting paketi kullanıyorum ara ara kesinti oluyordu fakat bugün itibariyle yaklaşık 4 5 saattir tüm sunucularında kesinti var ve hala devam ediyor. İletişime geçeceğim kimse de yok umarım en kısa sürede düzelir.

ali159 ali159 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 95 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
WhitePassions sitelerine de ulaşılamıyor.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
4-5 saat çok uzun bir süre arıza neymiş bilgi vermediler mi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WhitePassions WhitePassions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Hayır kesinti hala devam ediyor ne mail ne de sms ile bildirim yapılmadı.

cihangirdefterdar cihangirdefterdar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ben de memnumdum ancak bugün itibariyle hiçbir siteme giriş olmuyor. Sanırım sistemlerinde bir arıza mevcut. Ancak genel anlamda denediğim firmalar içinde en iyisi diyebilirim. Gece 2 de teknik destek cevap verdi.

msidergi msidergi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Muhasebe Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dün saat 18:44'de aradığımda sitelere yaklaşık 1 saattir erişimin olmadığını bir çok müşterim dile getirdi bunu sırf sitelerini oraya taşıdığım ve İzmir firması kazansın diye referans olduğum müşterilerim ağızlarını bozarak hakaret ederek ve kavga ederek dile getirdiler. Bende bu durum ile muhattap olmak zorunda kaldım ki bu sitelerin içerisinde e-ticaret vb siteler var milletin işi sekteye uğruyor.Devam edeyim,Saat 18.44de aradım çoğu bitti azı kaldı en kısa zamanda aktif olur dediler. Bekledim düzenli olarak F5 yaptım sitelerime ve sonuç aynı. Bıraktım akşam misafirliğe gittik falan eve geldim saat 00:50'de sitelerin HALA KAPALI olduğunu görünce aradım firmayı malum açmadılar. Canlı desteğe bağlandım derdimi anlattım bana verilen cevap "takılan donanımlarda sorun oldu" falan filan. Dedim ne zaman? sabah saat 6 da aktif olur dediler. Dedim dalga mı geçiyorsunuz bu nasıl bir işgüzarlık saat 18 küsürde arıyorum bitti diyorsunuz şuan saat gece 1 aradaki zaman zarfında ne yaptınız böyle saçma iş olmaz diyorum. Ypabileceğimiz bişey yok gibisinden basit bir cümlenin ardından sanırım kalaylanmak için şahsın telefonundan arandım 0546 636.... ile başlayan numara, açmadım çünkü yeterinde azar ve hakaret yediğim için telefonda işimin olmadığı bir kişi ile kavga etmek istemedim. Sinirliydim...Kan kusarak sabah 6yı beklemek üzere yediğim azar, hakaret ve aşşağılayıcı sözlerin üzerine su için başımı yastığa koydum. Sabah saat 9.32de iş yerimdeki bilgisayarı açtığımda manzara hala cevap vermeyen yaklaşık 12-13 web sitesi ve bunların sahipleri ile güne mükemmel başladım. Teşekkürler OdeawebKampanyanızdan yararlanıp sizden hizmet aldığım güne lanet olsun, yediğim küfür hakaret vb tüm kötü sözler de sizlerden çıksın. Bunun anlayış ile alakası yok arkadaş, bu iş bilmezliktir bu ticari ahlaksızlıktır. Sizin kimseyi ve kimsenin işini verilen onca paraya rağmen sekteye uğratmaya hakkınız yok. Dediğim gibi bunun adı ticari ahlaksızlıktır. Bunun adı kendi dışında hizmet verdiği tüm insanlara yapılan bir saygısızlıktır.Ben kimsenin yüzünden hakaret yemek zorunda değilim, bir daha da Allah şahidimdir bu firmadan hizmet almayacağım tez zamanda da emsal izmir firması olan alastyr firmasına sitelerimi taşıyacağım.

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
2 Gündür bir sorun var siteye ulaşamıyoruz. / Siteye girmek için yaklaşık 5 dk beklemen gerek cidden ben pişan oldum ilk ve son işim kedileri ile

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bugün kendilerinden sunucu aldık. Eski sunucuda bulunan siteleri de taşıdılar.

Desteklere anında cevap veriyorlar.

Açıkçası beni tatmin ettiler, kendilerini tebrik ediyorum.
ali159

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al