lostyazilim

Ozkula VPS kullanan var mı? Nasıldır?

15 Mesajlar 2.461 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

nuti adlı üyeden alıntı

neden acaba, bende düşünüyordum vps için

yasinolmez adlı üyeden alıntı

nedenini belirtir misin çünkü alacağım kısa bir süre içinde

İki farklı hitli sitem için uzun süre Özkula kullandım ve ilkinde pişman oldum. Sonra düzelmiştir dedim ve ikinci kez kullandım yine pişman oldum.

Sebebi ise çok sık kesinti oluyordu. Hadi kesintiyi bir süre sonra hallettiler çok ilgisizler ve bilgili değiller. Bazı sorularınıza cevap veremiyorlar ve sorunu çözemeyince artık size cevap vermeyi bırakıyorlar.

Kaliteli ve sağlam bir VPS için Netinternet *******'u tercih edebilirsiniz. 1,5 yıldır kullanıyorum ve tek bir sorun yaşamadım ki zaten Netinternet'in kalitesi tartışılmaz. :)

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Bunu da inceleyebilirsin. Cpanel dediğin gibi aylık 35 tl

https://www.guzel.net.tr/almanya-vds.php

yasinolmez yasinolmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel İletişim Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 55 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

Sinan adlı üyeden alıntı

İki farklı hitli sitem için uzun süre Özkula kullandım ve ilkinde pişman oldum. Sonra düzelmiştir dedim ve ikinci kez kullandım yine pişman oldum.

Sebebi ise çok sık kesinti oluyordu. Hadi kesintiyi bir süre sonra hallettiler çok ilgisizler ve bilgili değiller. Bazı sorularınıza cevap veremiyorlar ve sorunu çözemeyince artık size cevap vermeyi bırakıyorlar.

Kaliteli ve sağlam bir VPS için Netinternet *******'u tercih edebilirsiniz. 1,5 yıldır kullanıyorum ve tek bir sorun yaşamadım ki zaten Netinternet'in kalitesi tartışılmaz. :)

hocam moralim bozuldu :)) ya dediğim gibi netinternet güzel fakat ama her ay cpanel'e boş yere 35 lira vermek bana koyuyor :( şey aklıma geldi, acaba sitelerimi taşıma esnasında kullanmak için sadece ilk ay cpanel alıp sonra bir daha cpanel almasam olur mu? nasıl olsa cpanele ihtiyaç duymuyorum sürekli kurcaladığım bir şey değil sadece yedeklerimi sorunsuz tek tuşla yüklemek için kullanacağım

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

yasinolmez adlı üyeden alıntı

hocam moralim bozuldu :)) ya dediğim gibi netinternet güzel fakat ama her ay cpanel'e boş yere 35 lira vermek bana koyuyor :( şey aklıma geldi, acaba sitelerimi taşıma esnasında kullanmak için sadece ilk ay cpanel alıp sonra bir daha cpanel almasam olur mu? nasıl olsa cpanele ihtiyaç duymuyorum sürekli kurcaladığım bir şey değil sadece yedeklerimi sorunsuz tek tuşla yüklemek için kullanacağım

Zaten bir çok kişi dediğiniz şekilde yapıyor. :)
yasinolmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

fatihclkl fatihclkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 162 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
cpanele gerek yok dostum. Onun yerine zpanel kursan işini görürsün ömür boyu ücretsiz. Ücretsizler arasında en iyisidir.Tabi cpanel kadar kaliteli değil ama işini fazlasıyla görür.
yasinolmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al