wmaraci reklam

Reseller Arayışındayım Önerileriniz Neler?

15 Mesajlar 1.680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Selamlar guzel.net.tr kullanıyordum reseller için. Hız bakımından yavaş buluyorum açıkcası siteler pek hızlı çalışmıyor. Birde sürekli şişen bir mail problemi var.

Önerebileceğiniz firmalar neler?

wmaraci
reklam

GuzelNetTr GuzelNetTr Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 24 / 94
  • Ticaret 7, (%100)
Merhabalar,

Sunucularımızda Mailchannels kullandığımız için, bizden taraflı bir mail sorunu yaşaman ız pek olası değildir. Hem hız, hem de mail sorunu ile ilgili bildiriminiz var mı acaba? Bildirim oluşturmadıysanız bildirim açmanızı rica ederiz. Eğer bildiriminiz varsa bildirim numarasını iletirseniz inceleyebiliriz.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

GuzelNetTr adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Sunucularımızda Mailchannels kullandığımız için, bizden taraflı bir mail sorunu yaşaman ız pek olası değildir. Hem hız, hem de mail sorunu ile ilgili bildiriminiz var mı acaba? Bildirim oluşturmadıysanız bildirim açmanızı rica ederiz. Eğer bildiriminiz varsa bildirim numarasını iletirseniz inceleyebiliriz.

Selamlar, default olarak açtığımız cpanel hesaplarında hesapadı@domain.com gibi bir mail oluşturuluyor ve bu mail bulunması çok kolay bir mail olduğu için benim hesabım sürekli şişiyor. Ve bu konudada size sürekli hesabım şişti temizlermisiniz diye bildirimde bulunmam gerekiyor. Sizlerden gelen cevap doğrultusunda default oldugu için ben bu mail adresini de silemiyorum.

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 24 / 94
  • Ticaret 7, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

Selamlar, default olarak açtığımız cpanel hesaplarında hesapadı@domain.com gibi bir mail oluşturuluyor ve bu mail bulunması çok kolay bir mail olduğu için benim hesabım sürekli şişiyor. Ve bu konudada size sürekli hesabım şişti temizlermisiniz diye bildirimde bulunmam gerekiyor. Sizlerden gelen cevap doğrultusunda default oldugu için ben bu mail adresini de silemiyorum.

cPanel'de bu standart bir durumdur, yani bize özel değildir. Bunun şişmesini cPanel'deki Varsayılan E-mail Adresi bölümünden engelleyebilirsiniz, maillerin reddedilmesini sağlayabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Hocam birkaç öneride bulunayım ;

Veridyen ( yandex botları sanırım engelli ama kaliteli tam net bir bilgim yok bu konuda çok şikayetçi olan olmuştu yani sağda solda bu şekilde konuşan arkadaşlar duymuştum ama ben bir sorun yaşamadım açıkcası )

Güzel Net TR yi önerecektim fakat oraylada böyle bir sorunun olduktan sonra önermekten vazgeçtim fakat güzel yorumlar aldığım baya önce arkadaşımla beraber kullandığımız bir firmadır hiç bir problemle karşılaşmamıştık.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Hocam birkaç öneride bulunayım ;

Veridyen ( yandex botları sanırım engelli ama kaliteli tam net bir bilgim yok bu konuda çok şikayetçi olan olmuştu yani sağda solda bu şekilde konuşan arkadaşlar duymuştum ama ben bir sorun yaşamadım açıkcası )

Güzel Net TR yi önerecektim fakat oraylada böyle bir sorunun olduktan sonra önermekten vazgeçtim fakat güzel yorumlar aldığım baya önce arkadaşımla beraber kullandığımız bir firmadır hiç bir problemle karşılaşmamıştık.

Teşekkürler öneriniz için, ben zaten kendilerinden memnunun 4-5 yıl oldu sanırım. Fakat daha iyisi var mı diye sormuyor değilim.
SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
GuzelNetTr Cpanel->Varsayılan Adres->Gelişmiş Seçenekler -> At(Önerilmez) Seçeneğini seçtim. Bu spamların önüne geçer mi?

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Netinternet'i bir araştırın derim.
Ek olarak makdos diye bir firma daha var. Yine de araştırın.

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 24 / 94
  • Ticaret 7, (%100)

brkrtp adlı üyeden alıntı

GuzelNetTr Cpanel->Varsayılan Adres->Gelişmiş Seçenekler -> At(Önerilmez) Seçeneğini seçtim. Bu spamların önüne geçer mi?

Evet, bu şekilde mail hesabı dolmayacaktır.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Yıllardır Turhost ile çalışırım, çok memnunum. Fiyat olarak biraz yüksek olsa da kalite olarak kesinlikle hakkını veren firmalardan. Şu anda kullandığınız hosting firması olan GuzelNet hakkında da forumda birçok memnuniyet mesajları görmüştüm. Bence ilk aşama olarak hosting değiştirmekten çok ticket ile sorunlarınıza çözüm arayışına girin. Ticket çözüm olarak önerilen firmalardan ilk 5 de GuzelNet vardır.
OguzHun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al