wmaraci reklam

SanalDaal Hosting Kapandı :S

7 Mesajlar 1.604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

xLove xLove Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
http://sanaldaal.com/
Bu siteden hosting alan varmı, sanaldaal'ın harddiski yakmasında dolayı hosting satışını bırakmış başka siteye devretmiş, sitesine girip okursanız anlarsınız ne demek istediğimi, şimdi sorum burdan hosting alıp belirtdikleri siteye yönlenen arkadaş varmı ben mail attım hala cevap gelmedi :S
yedekler felan hep gitti galiba pf :S
ücretli temam vardı :confused:

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Harddisk yanınca kepenk indiren bir yerle çalışmanız baştan hata, ama neyse olan olmuş artık, yapacak bir şey yok. İşin ilginç yanı MyFlyHosting diye bir firma da yok ortada, hala WHMCS temasıyla duruyor, işiniz zor.

Ayrıca her şeyi firmaya bırakmamak, sizin de yedek almanız gerekirdi, almadıysanız verileri unutun. Tema yapımcısına durumu açıklarsanız temayı tekrar gönderir sanıyorum. Eğer yazılarınızın da yedeğini almadıysanız Google önbelleğinden kurtarmaya çalışın, ve merdiven altı firmalarla çalışmayın.
hajanb USglm xLove

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Harddisk yanınca kepenk indiren bir yerle çalışmanız baştan hata, ama neyse olan olmuş artık, yapacak bir şey yok. İşin ilginç yanı MyFlyHosting diye bir firma da yok ortada, hala WHMCS temasıyla duruyor, işiniz zor.

Ayrıca her şeyi firmaya bırakmamak, sizin de yedek almanız gerekirdi, almadıysanız verileri unutun. Tema yapımcısına durumu açıklarsanız temayı tekrar gönderir sanıyorum. Eğer yazılarınızın da yedeğini almadıysanız Google önbelleğinden kurtarmaya çalışın, ve merdiven altı firmalarla çalışmayın.

Nerden bilebilirdikki hocam Ys belgeli bi kurumdu böle oldu, hayırlısı ne diyim.

Vermidon Vermidon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 50 / 123
  • Ticaret 4, (%100)
Ben oradan domain aldım ve şuan dns değiştiremiyorum domainim çöp oldu.
xLove

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Daha önce hiç duymadım firmayı.

• Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

Vermidon adlı üyeden alıntı

Ben oradan domain aldım ve şuan dns değiştiremiyorum domainim çöp oldu.

Geçmiş olsun hocam

Myflyhosting Myflyhosting WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Batuhan adlı üyeden alıntı

soruna cevap veriyim.

Ben 8 yıl özel hizmet verdim genel satış yapmıyordum bir süre özel sebeblerden dolayı ara vermiştim şimdi tekrar başladım genel bir hizmetle başladım sitede tema yok temayı daha editliyorum düzenleme falan yapıyorum paketleri hazırlıyorum bu yüzden daha temayı koymadım.Benim hizmetim yurtdışına yönelik bu şekilde başlamışdım zamanında da.
Bu arada tema kalite de yada sağlamlık demek değildir 200-300 gibi bir rakama tema yaptırıla bilir insanları aldatıp 2 ay hizmet verip kaçılada bilir yani tema yerşey değildir.

Ek Olarak:

xLove adlı üyeden alıntı

http://sanaldaal.com/
Bu siteden hosting alan varmı, sanaldaal'ın harddiski yakmasında dolayı hosting satışını bırakmış başka siteye devretmiş, sitesine girip okursanız anlarsınız ne demek istediğimi, şimdi sorum burdan hosting alıp belirtdikleri siteye yönlenen arkadaş varmı ben mail attım hala cevap gelmedi :S
yedekler felan hep gitti galiba pf :S
ücretli temam vardı :confused:

sanaldaal firması ile herhangibi bir alakam yok tanıdığım bir arkadaşımdır kendisi sohbetimin olduğu bir insan bana durumu bildirdi bende tamam yardımcı oluyum dedim insanlar daha fazla madur durumda kalmasın diye site hakları bana devredilmedi yani 1 yıl ücretsiz olarak o arkadaşlara hizmet vericem yani devir işelemi kesinlikle yok. ister bendne hizmet almazsınız ister 1 yıl hizmet alırsınız sonra başka firmaya gidersiniz veya benden hizmet almaya devam edersiniz o size kalmış birşey.

yedeklerniz konusuna gelince bildiğim kadarıyla yedekleriniz yok malesef o yüzden yapa bilceğim birşey yok bu konuda sizin yedekleriniz varsa onları yükleye biliriz ancak.

Dün bi arkadaş geldi hostu açılıp teslim edildi
Ethem Yaralı isimli arkadaş domain adresi " zydecnetwork.com " hostu açılıp 1 yıl ücretsiz oalrak hizmet verilmeye başlanmıştır.

Tercih tamamen sizindir benden 1 yıl ücretsiz hizmet alıp yada almamak. isterseniz 1 yıl benden hizmetinizi alıp 1 yıldan sonra farklı bir firmaya geçe bilirsiniz veya devam ede bilirsiniz. yada hi. benden almayıp direk başka bir firmaya gide bilirsiniz tercih sizindir bu konuda.

Ben günlük haftalık ve aylık olarak yedeklerinizi alıyorum ayrı bir sunucuya alınıyor bunlar hostların bulunduğu sunucuya herhan gibi birşey oldugunda engeç 48 saat içinde siteleriniz aktif durumda olur. özel hizmet alan larda klon sunucu kullanılmakda zaten kısacası veri kaybı olmması için çalışıyorum herzaman.
Ama şu nu asla unutmayın hiç bir firmanın yedek alma zorunluluğu yokdur bunu sizin yapmanız gereken birşeydir en sağlıklısı da budur makinaalr kul yapımıdır arıza ola bilir olmaz diye birşey asla yok bu her firma için geçerli dünyanın en iyi firmasıda olsa veri kaybı yaşana bilir bu bir gerçek.
xLove

kişi bu mesajı beğendi.

MyFlyHosting Internet & It Services
E-Posta & Msn : sales@myflyhosting.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al