lostyazilim

Sizce türkiyedeki en iyi hosting firması hangisi?

33 Mesajlar 8.377 Okunma
lstbozum

FoRMaTTeR FoRMaTTeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bence ( destek bildirimi / kullanıcı ) oranı en düşük firma en iyisidir.
fiyat / performans da önemli.

(Çok matematiğe bağladım biraz uzaklaşayım.) Şunu da eklemek isterim birçok arkadaşımın, kullanıcının şu hosting firması çok iyi aylardır hiçbir sorun yaşamadım diyipte sonra firmadan yakasını silkerek kaçtığını da biliyorum, internetteki yorumlardan okuyorum.
Bu değerlendirmeyi yaparken herkesin firmadan beklentisinin ve herkesin sitesinde çalışan sistemlerin farklı olduğunu gözardı etmemek gerekir.
2 farklı firmada aynı site bin ziyaretçi ile aynı hızda vs. çalışırken müşteri her iki firmadan da memnun olabilir. Ancak ziyaretçi sayısı arttığında birinde suspend yerken, diğer firmada suspend yemeyebilir. Böyle olunca müşteri haliyle her iki firmadan da memnun olmayacaktır.
Diyeceğim o ki birinin 4-5 html'den oluşan bir web sitesi olsun, hız sorunu olmayan hangi firmaya gitse memnun olacaktır.

wmaraci
reklam

Osman Osman hayat cesurları sever Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 97 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

NymO adlı üyeden alıntı

ııı ozaman ben şöyle söyliyim.

Sadecehosting nasıl bir firma ?
kaliteli
-
Sadecehosting nasıl bir firma ?
iyi

nasılsın nymo die soruldugunda kaliteli demek zaten saçma ama bu soru bi kurumsal firma için bir başkasına soruldugunda kaliteli ile iyi aynı manaya geliyo.
Ha sen dersenki örneğin ödemelerde 1-2 ay idare ediyorlar msn destekleri felan var o bakımdan düşünürsek "iyi"olur galiba.

Benim dediğim de tam olarak buydu işte. Mantık yönünden diyorsunuz ki Kaliteli ile iyi aynı şey. Ama örnek te bile hem kaliteliyi hem de iyiyi farklı gösteriyorsunuz. Sadecehosting nasıl bir firma? Kaliteli profesyonel destek ekibiyle iyi bir firma. Olarak belirtilir.

Hayat Cesurları Sever

ziyakgul ziyakgul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar google'da karşıma çıktı biraz hortlatmış olacağım ama bence bir hosting firmasının en iyi olası için bazı kriterler vardır bunların başında Destek ve 7/24 hizmet gelir. Çünkü ben vakit bulamıyorum gece işimi hallediyorum. ve gece hosting firmasına ulaşamazsam işim sarkıyor. Bu yüzden bir çok firma gezdim ve en iyisi yani bana göre iyisi natro çünkü gerçekten isimtescilde de gezdim merdiven altı hosting firmalarında da ( yukarıda ki arkadaşın "Bence ( destek bildirimi / kullanıcı ) oranı en düşük firma en iyisidir." sözüne istinaden söylüyorum.) ama kurumsallık vs.vs. bulduğum yer natroydu. Bu yüzden natroyu tavsiye ederim.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
TURHOST kullananlar bilirler zaten.

wmaraci
wmaraci

rohirrim rohirrim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Şu an ixirhost kullanıyorum... memnunum... bunun haricinde ISH önerebilirim... Turhost ve Natro fiyatları kazık geldi bana... VPS sunucular açısından konusuyorum...

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyu hortlatan arkadaş'i tebrik ediyorum.

ziyakgul ziyakgul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 0, (%0)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Konuyu hortlatan arkadaş'i tebrik ediyorum.

Faydası olması dileğiyle yazdım.

GokturkEnez55 GokturkEnez55 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Natro.
Kısa ve öz.
ziyakgul

kişi bu mesajı beğendi.

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Öneri olarak sorarsan bence İxir Host ancak bu benim bütçemi de hesaba kattığımdaki fikrim. Eğer sadece en iyisini sorarsan tabi iş değişiyor. Ben en iyisi olarak Radore derim.

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Radore'nin başı hala dert de elektrik kesintisi yaşayıp veritabanların bir kısmını kaybettiler. Ondan sonra hep sıkıntı yaşadılar ve hala sıkıntıları devam ediyor..BKNZ : https://www.facebook.com/RadoreHosting/posts/10152000532851304?stream_ref=10

İsimtescil allah'a emanet bir firma zaten nasıl bu firmadan hosting alıyorlar şaşırıyorum çünkü zaman zaman kendi sitelerine girmiyor sitesine erişemediğim hosting firmasından neden hosting alayım veya iyi diyebileyim.

Natro'da biraz fiyatlar piyasaya göre yüksek o da dolar bazında sattıklarından kaynaklanıyor dolar düşse çok da fark yok bence benim için uygun fiyatları desteklerindende çok memnunum.

İHS son zamanlarda zam üzerine zam yapıyor hemde HABERSİZ yapıyor. Buradan detaylı okuyabilirsiniz. http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2374394/ihs-*******-son-odeme-gununde-fiyat-artisi/e93ou

Turhost' da ki personeller çok ilgisiz ve alakasız kişileri koymuşlar fiyatları da normal düzeyde ama allaha emanet gidiyor bence.

sadece hosting'in yönetim paneli gerçekten çok kötü. En azından ben beğenmiyorum .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al