wmaraci reklam
lidertakipci

sponsor hosting araniyor (ISTEK DONDURULDU)

28 Mesajlar 3.155 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alpturkay alpturkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
yilmaz70 gorkemaslan aramizda para toplayip almayi dusunduk tabi ki. Ama bir firmanin sponsorlugu altinda olmamizin daha kalici ve uzun vadeli oldugunu dusunuyoruz. Zaten cok buyuk bir hit alacagi yok sitemizin, buyuk firmalar sitemizin barindiginin farkina bile varmicaktir.

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

alpturkay adlı üyeden alıntı

yilmaz70 gorkemaslan aramizda para toplayip almayi dusunduk tabi ki. Ama bir firmanin sponsorlugu altinda olmamizin daha kalici ve uzun vadeli oldugunu dusunuyoruz. Zaten cok buyuk bir hit alacagi yok sitemizin, buyuk firmalar sitemizin barindiginin farkina bile varmicaktir.

Yanlış anlaşılmasın ama orada bir paket sigaranın ne kadar olduğunu gayet iyi bilirim.
Bir kişiden 1 CAD çıkmıyor ise, bu farklı amaç olduğu izlenimi uyandırır bende.

Gençlere her zaman yardım edilmelidir, hele gurbet konusu var iken.

Ama çok basit bir rakamı gözden çıkarmalı ve kendiniz girişimde bulunmalısınız.

Kolay gelsin.
zangess

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
yilmaz70 1 paket sigara yaklasik 8 CAD'dan basliyor yani TL karsiligi 22 TL, cok ucuzmus gibi bir izlenim olmasin diye yazmak istedim. Montreal sehrinde Quebec eyaletindeyiz.

Hosting icin paramiz cikmiyor gibi bir algi olusmasin lutfen sadece klubun kendi parasi yok. Bugun benim param var, yonetici arkadaslarin parasi var fakat yarin baska uyelerimiz gelir onlardan cikmayabilir, ya da kur bu gidisle 5 olabilir. Sponsor aramamizin nedeni budur. Sitede de adlarini gururla barindiracagiz, en azindan bizim gibi bir klube yardimlarinin oldugu gorulecek.

Biz kesinlikle kimseye sikinti cikaracak bir istekte bulunmak istemiyoruz. Eger ellerinde varsa sponsor olabilecek sirketlerin kucuk bir hostunu vermelerini istiyoruz. Yani minimal bir etki bile yaratmayacak sitemiz. Burada kesinlikle 1 CAD'in hesabini yapmiyoruz. Tekrardan bakis acinizi paylastiginiz icin tesekkur ediyorum

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

alpturkay adlı üyeden alıntı

yilmaz70 1 paket sigara yaklasik 8 CAD'dan basliyor yani TL karsiligi 22 TL, cok ucuzmus gibi bir izlenim olmasin diye yazmak istedim. Montreal sehrinde Quebec eyaletindeyiz.

Hosting icin paramiz cikmiyor gibi bir algi olusmasin lutfen sadece klubun kendi parasi yok. Bugun benim param var, yonetici arkadaslarin parasi var fakat yarin baska uyelerimiz gelir onlardan cikmayabilir, ya da kur bu gidisle 5 olabilir. Sponsor aramamizin nedeni budur. Sitede de adlarini gururla barindiracagiz, en azindan bizim gibi bir klube yardimlarinin oldugu gorulecek.

Biz kesinlikle kimseye sikinti cikaracak bir istekte bulunmak istemiyoruz. Eger ellerinde varsa sponsor olabilecek sirketlerin kucuk bir hostunu vermelerini istiyoruz. Yani minimal bir etki bile yaratmayacak sitemiz. Burada kesinlikle 1 CAD'in hesabini yapmiyoruz. Tekrardan bakis acinizi paylastiginiz icin tesekkur ediyorum

No comment..
zangess MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
Guzel hostingten 15 dolara yillik host al. Ayrica sinirsiz. Bir proje bilmem ne desen yardim ederizde 15 dolar için host destegi araman çok ölü ve ucuz bir hareket. Bu kafayla nasıl okuyorsunuz orada şaştım.

https://biyokimlik.com

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba,

alpturkay Bizimle özelden iletişime geçmenizi bekliyoruz.Tarafınızdan detaylı bilgi aldıktan sonra tüm desteği sağlamaya hazırız.

İyi forumlar..

• Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
zangess Oncelikle sanirim konu yanlis yerlere dogru gidiyor siz yazmisken soylemek istiyorum. Bugun 15 dolara alinan hostingin parasini klup icerisinden veremiyoruz (kar amaci olmadigi icin klubun kendine ait parasi da yok haliyle), ben cebimden odeyecegim diyelim. Seneye ben mezun olunca bir baskasi, sonra bir baskasi yada yonetici arkadaslar ortaklasa bir sekilde devamli para cikacaklar. Buyuk bir meblaga olmayabilir ama bizde buyuk bir hizmet beklemiyoruz. Kucuk bir sponsorluk anlasmasi istiyoruz. Istendigi takdirde sitemizde, hesaplarimizda reklam da yapilabilir. Bir cok turk ogrencinin oldugu bir klubuz, iyi amaclar ugruna faaliyetler duzenlemekteyiz. Amacimiz adi uzerine sponsorluk anlasmasi yapmak. Yardim etmek isteyen firma varsa yazmalarini bekledik hepsi bu. Lutfen benim sahsima yanlis bir sey algilanmasin, ben de kendi adima degil grubum adina yaziyorum.

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
alpturkay rest in peace:-)

https://biyokimlik.com

Vedatpolat Vedatpolat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 144 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger kullan :)
summer zangess

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 23 / 29
  • Ticaret 6, (%100)
Vedatpolat yorumunuz icin tesekkurler, guzel bir oneri aslinda. Tam istedigimizi orda elde edemedik. Tumblr ve Wordpress.com'u da dusunduk aslinda. Wordpress.com'u hala deniyoruz, (uygun tema-istegimiz postlarin entegrasyonu gibi seyleri)eger istedigimizi basarabilirsek zaten gerek kalmayacak bu istege. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al