wmaraci reklam

Sunucu Hosting Karmaşası

10 Mesajlar 967 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sehzade Sehzade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar natro ile görüştüm bir program tanıtım ve download sitesi kurmayı planlıyorm ancak dosyalarımı turbobit ve hitfilede saklıcam natroda değil.Adamlar download sitesi kuracaksanız sunucu kiralamak zorundasınız diyo ben diyorum sizin sunucularınızda dosya bulundurmucam aynı seyi papağan gibi tekrarlıyolar bu konuda yardım edebilirmisiniz

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı
wmaraci
reklam

grafen grafen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 962
  • Beğeniler 23 / 181
  • Ticaret 17, (%100)
hocam natro şart değil dolu hosting firması var onlara bakın

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

grafen adlı üyeden alıntı

hocam natro şart değil dolu hosting firması var onlara bakın

Tavsiye verirmisiniz acaba üçkağıtçı ve merdivenaltı siteler istemiyorum o yüzden reklam bütçesi olanlara gidiyorum hep google da kim çıkarsa artık

birde acaba ne kadarlık bir paket almalıyım bu iş için ?

Her şeyi bildiğini sanma! Gerçekte çok bilgili olsan da kendine cahilim diyebilecek cesaretin olmalı

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
siz w@rez e izin varmı diye sorun var derlerse kurun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

grafen grafen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 962
  • Beğeniler 23 / 181
  • Ticaret 17, (%100)
hostinger.web.tr günlük 400 kişi limiti var
ayrıca 2gb alan 100gb trafik veriyorlar ücretsiz

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Simurg adlı üyeden alıntı

siz w@rez e izin varmı diye sorun var derlerse kurun

w@rez kelimesi ile anladııgm kadarıyle key serial crack tarzı seyler kastediliyo benim kurucağım sitede bunlar olmucak ücretli programların demoları ücretsiz programların full sürümleri oyunların demoları online oyunların downloadları ve oyunların yama dosyalarını barındırıcam ağırlıklı olarak.Bunlardada yasa dışı bişeyin oldugunu düsünmüyorum varsa beni bilgilendirin lütfen tecrübesizim

Ek Olarak:

grafen adlı üyeden alıntı

hostinger.web.tr günlük 400 kişi limiti var
ayrıca 2gb alan 100gb trafik veriyorlar ücretsiz

Bedava malın püsürüğü fazla olurmuş derler kullanıcılar siteye tıkladığında açılması için 10 saat bekleyecekse vs hiç emek vermeyim hocam sizce kullanılırmı ?

• Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)

Sehzade adlı üyeden alıntı

w@rez kelimesi ile anladııgm kadarıyle key serial crack tarzı seyler kastediliyo benim kurucağım sitede bunlar olmucak ücretli programların demoları ücretsiz programların full sürümleri oyunların demoları online oyunların downloadları ve oyunların yama dosyalarını barındırıcam ağırlıklı olarak.Bunlardada yasa dışı bişeyin oldugunu düsünmüyorum varsa beni bilgilendirin lütfen tecrübesizim

tm k.b yanlış anlamışım
Size bir tavsiye vereyim demo oyunları turbobit gibi sitelere yüklerseniz kazanamazsınız. çünkü zaten demo oyun sitelerinde kendi sunucularına ya da başka bir sunucuda yüklüyorlar yani gidip 60kb hızla indiricene o sitelerden indirirler sizin sitenize gelen pek olmaz

• Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Simurg adlı üyeden alıntı

tm k.b yanlış anlamışım
Size bir tavsiye vereyim demo oyunları turbobit gibi sitelere yüklerseniz kazanamazsınız. çünkü zaten demo oyun sitelerinde kendi sunucularına ya da başka bir sunucuda yüklüyorlar yani gidip 60kb hızla indiricene o sitelerden indirirler sizin sitenize gelen pek olmaz

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Peki YASAL çerçeve altında bana en çok hangi kategori ve dosyalar kazandırır ? dediğim gibi burda yasal olmayan kavramına en yakın oyunların yamaları türkçe dil paketleri felan olabilir crack felan bulundurmucam

Ve düzenli olarak program tanıtarak site içeriğini artırıcam sizce aylık ne kadar web alanı ve trafik yeter bana bu benim ilk projem bilgisizim kusura bakmayın her türlü tavsiyenize açığım

• Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)

Sehzade adlı üyeden alıntı

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.Peki YASAL çerçeve altında bana en çok hangi kategori ve dosyalar kazandırır ? dediğim gibi burda yasal olmayan kavramına en yakın oyunların yamaları türkçe dil paketleri felan olabilir crack felan bulundurmucam

Ve düzenli olarak program tanıtarak site içeriğini artırıcam sizce aylık ne kadar web alanı ve trafik yeter bana bu benim ilk projem bilgisizim kusura bakmayın her türlü tavsiyenize açığım

sizin kazancınız adsense olabilir iyi hit gelirse iyi kazanç sağlarsınız
bir orjinal oyun satış sitesiyle anlaşırsınız satış başına prim alırsınız eğer böle bir şey varsa yoksa bilemem
web alanı trafik hite göre değişir ilk başlangıç için 5 ya da 10gb yeterli

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yine vps kurabilirsiniz türk firmalar çok pahalı isterseniz yazımı okuyun aylık 5 dolar yurtdışı vps'ler.hosting normal alsanız bile belli bir hitten sonra üyeliğinizi suspend edip sitenizi kapatıyorlar.yıllık 20 30 daha verin hem daha hızlı olur.imzamdaki siteyi forumda Tural abiyev arkadaş kurdu

Kaynak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al