wmaraci reklam

Turhostta Karşımda Muhatap Bulamıyorum Yetkili Tanıyan Varsa Yardım Etsin

5 Mesajlar 840 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar bugün eski hostingimde yaşadığım sıkıntıdan dolayı Turhosta geçmeye karar verdim ve sınırsız c panel pakedi aldım. Hosting açıldı fakat karşımda bir şey soracak yetkili bulamıyorum turhostta bir tane telefon numarası var o da kapalı. Destek forumundan ticket attım sabah attığım mesaja cevap gelmedi. Beğenmediğim natroda gece saat 4'de bile aradığımda karşımda yetkili buluyor sorunumu çözüyordum. Konuyu özellikle bu foruma açtım çünkü turhosttan hosting almamda büyük etken burda kullanan ve her fırsatta tavsiye eden üyelerin çokluğu. Eğer yetkilileri tanıyan varsa lütfen yardım etsin bir web sitesinin kapalı kalması gerçekten çok kötü bir şey. Turhost yetkililerine sesimi nasıl duyurabilirim. Gerçekten çok zor durumdayım sinirden ne yazdığımı bilmez oldum!

wmaraci
reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
İnşallah çözülür sıkıntılarınız , çünkü açılan her site için hem maddi hem manevi birşeyler harcanıyor ve bir umut besleniyor. Kapalı kalması zor bir durum.

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bugün eski hostingimde yaşadığım sıkıntıdan dolayı Turhosta geçmeye karar verdim ve sınırsız c panel pakedi aldım. Hosting açıldı fakat karşımda bir şey soracak yetkili bulamıyorum turhostta bir tane telefon numarası var o da kapalı. Destek forumundan ticket attım sabah attığım mesaja cevap gelmedi. Beğenmediğim natroda gece saat 4'de bile aradığımda karşımda yetkili buluyor sorunumu çözüyordum. Konuyu özellikle bu foruma açtım çünkü turhosttan hosting almamda büyük etken burda kullanan ve her fırsatta tavsiye eden üyelerin çokluğu. Eğer yetkilileri tanıyan varsa lütfen yardım etsin bir web sitesinin kapalı kalması gerçekten çok kötü bir şey. Turhost yetkililerine sesimi nasıl duyurabilirim. Gerçekten çok zor durumdayım sinirden ne yazdığımı bilmez oldum!

Bugün pazar olmasından kaynaklı olabilir. (Resmi tatil)

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Facebook üzerinden bildirimde bulun bence yararı olabilir.

Ek Olarak: Alınan hizmetin resmi tatili mi olur her daim açılan ticket a destek vermekle yükümlüler.Turhost tan çevremdeki insanlar çok memnun şaşırdım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Neyse cevap vermelerine gerek kalmadım yaklaşık 3-4 saattir araştırma yapa yapa buldum başlangıcımız kötü oldu inşallah sonrasında iyi bir ilişkimiz olur Turhost ile. Konu kapanabilir

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al