freelance iş ilanları

Yardımcı Olur musunuz? Hosting açamıyorum.

3 Mesajlar 616 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MehmetAkif97 MehmetAkif97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle yazıda kendimi iyi anlatamıyabilirim. Bu yüzden yorumlarda gerekli bilgileri sorabilirsiniz.

web.com'dan alınmış bir domainim var. Daha önce hep dot.tk kullanıyordum ve buna host almak için de 1freehosting.com'u kullanıyordum. Kısa sürede hemen hostu bağlıyordum. Ancak dünden beri uğraştım ve bir türlü hosting bağlayamadım. 1freehosting.com da wordpress sitesi kurdum ancak sayfaya girdiğimde bu sayfa bulunmuyor gibi bir hata aldım. Normalde de oluyordu ancak bu gibi uzun değil, bir kaç dakika sonra Wordpress sitem açılıyordu. Bu yüzden de hostinger.web.tr sitesinden bedava host almayı düşündüm. Nameserver ns1 ve ns2 yi eklediğim halde hala benim otomatik yükleyiciden Wordpress yüklememe izin verilmiyor daha doğrusu sanırım ben yapamadım.

Biliyorum bu durum normal bir şey ama hiç bu kadar uzun süreli bekletilmemiştim. Ayrıca Nameserverları sorunsuz eklediğime eminim. Sıkıntı nedir acaba. Biraz daha beklemeli miyim yoksa bunun bir çözümü ver mı?

Ayrıca bu gibi şeylerde henüz yeniyim, bazı terimleri yanlış yerde kullanmış olabilirim. Kusura bakmayın. Şimdiden Teşekkürler.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Merhaba, ücretsiz host sağlayan sitelerde yapacağınız işlemler kısıtlı olduğu gibi verdiğiniz emeğin çöp olma ihtimali muhtemeldir. Onun yerine isimtescil.net vb. kaliteli ve güvenilir firmalardan yıllık hosting almanız hem emeklerinizin karşılığını alabilmenizi hem de tam fonksiyonlu site kullanabilmenizi sağlayacaktır.

MehmetAkif97 MehmetAkif97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Merhaba, ücretsiz host sağlayan sitelerde yapacağınız işlemler kısıtlı olduğu gibi verdiğiniz emeğin çöp olma ihtimali muhtemeldir. Onun yerine isimtescil.net vb. kaliteli ve güvenilir firmalardan yıllık hosting almanız hem emeklerinizin karşılığını alabilmenizi hem de tam fonksiyonlu site kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Bunun farkındayım. Ancak hostinge vereceğim para için bir paypal veya kredi kartım yok. Zaten bu domaini de birisi hediye etmişti. Yorumunuz için teşekkürler. Başka önerilere de açığım yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al