wmaraci reklam

Yeni host firması için yardım

22 Mesajlar 2.651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

clayfinger clayfinger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
Selam arkadaşlar.

Bende hosting işi yapmaya karar verdim. İngiltere de yaşıyorum. İnternetlerimiz güzel. Ofise up/dow 200mbps internet aldım. Başlangıçta işimi görür diye düşünüyorum. WHMCS komşum sayılır onlarlada konuştum. Cpanel vs. hepsini hallettim.
Alan adında kararsız kaldım. Elimde telifhakki.net diye bir domain var adı pek yakışmıyor ama uzun zamandır elimde. 9 sene oldu. Buradaki şirketimin adı nixcon. Bir dönem Türkiye de batan bir firma vardı aynı adla. Nixconhosting diye yeni bir domain mi alayım, nixcon.net.tr ye başvurdum. Ingiliz müşterimde olma olasılığından nixconhosting bana daha mantıklı geliyor.
Bahsi geçen konuda engin bilgilerinizle yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler
asunucu Vitaminbilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
nixcon network... nixconnet.com nasıl?

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam veri merkezi olarak kullanacağınız ofisiniz ne kadar büyük? Soğutma sistemleri falan kurmak gerekir. Biliyorsunuz değil mi?

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
ofisim büyük. zaten 3 katlı. ingilterede ısınma sorunu yok. yazın bile 15 derece soyunur herkes. Ben zaten başlangıçta bir sürü makina almayacağım. elimde olan 6 kadar dell server var. çok ısı oluşmayacaktır. durumları çok iyi. 7-8 aylık sunucular. burada elektrik kesilmedi hiç yani görmedim duymadım. zaten tekno şehir gibi bir yerde. jenaratör ve ups desteği mevcut. bilgi için teşekkürler kanuni

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

asunucu asunucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet ve Datacenter Çözümle
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 6, (%83)
8-10 sunucu ve elektriğiniz kesilmiyor veri merkezi kuruyorsunuz ha birde batmış bir firmanın ismine yakın bir isim arıyordunuz tebrikler :) Kesinlikle hemen başlayın inanılmaz başarılı olacaksınız..
Bayro

kişi bu mesajı beğendi.

SunucuHANE - BİTLİS Kuruluşlu Bir Hosting Firmasıdır. TEL: 0850 346 49 13 Skype: Sunucuhane1

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
veri merkezi değil. griş seviyesinde bir hosting firması diyelim. elektriğin kesilmemesi senin için uzak bir durum olabilir ama benim için sorun yok. ofisimin zaten bir tekno şehirde olduğunu söyledim. http://mspl.co.uk/campuses/ büyük bir kampüs. komuşarım da dünyanın en büyük firmaları. aldığın winsows cd bile burdan verilen talimatla basılıyor.

• Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
asunucu 7-8 sunucuyla yakın isme sahip bi firma kurmuş ve başarısız olmuş bir kişi tanıyorsanız gösterin ki biz de ona göre vazgeçelim. :) Ha yoksa öyle birisi müsade edin şansımızı deneyelim. :D
asunucu

kişi bu mesajı beğendi.

asunucu asunucu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet ve Datacenter Çözümle
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 67 / 19
  • Ticaret 6, (%83)
Merhabalar;

Öncelikle elinizdeki sunucuları öyle kendi ofisinizde falan fistan barındırmayı vs aklınızdan tamamen çıkartın İngilterede iseniz orada Redstation diye dünyaca ünlü bir veri merkezi zaten mevcut oraya kargolayın barındırma veya kabin hizmeti alırsınız.

2. Mevzu batmış bir şirketin ismine yakın bir isim ile piyasaya girmeye çalışmak başlamadan bitirmektir.

3. Kendinize özgü doğru bir isim bulun iş konusundaki bilginiz yetersiz ise kendinize işi ciddi anlamda bilen birini bulun. Öyle cpanel kullanırım whmcs kullanırım vps kurarım diyenleri değil.
Ciddi profesyonel bilgi sahibi bir ekip oluşturun.

SunucuHANE - BİTLİS Kuruluşlu Bir Hosting Firmasıdır. TEL: 0850 346 49 13 Skype: Sunucuhane1

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%88)
birde asunucu kardeşim. Ben buradaki arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum. Motivasyon bozmak istiyorsan şahsi görüşümdür ki bu site senin için uygun olmayabilir.
asunucu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
Teşekkürler dikkate alacağız. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al