wmaraci reklam

Amazon Türkiye Satış ortaklığı & Satıcı hesabı ürünleri Wix site Entegrasyonu

3 Mesajlar 940 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Habermark Habermark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Habercilik, Gayrimenkul danışm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Amazon Türkiye Satış ortaklığı & Satıcı hesabı ürünleri Wix site Entegrasyonu

Merhaba ben sertifikalı Wix uzmanı ve webmaster Emre Ata,

Amazon Türkiye artık güzel ülkemiz için aktif edildi, Türkiye ve dünya genelinde Türkçe Wix kullanan kişilerin sorunlarını Türkçe destek birimi olarak ben yanıtladığım için genel bir bildiri yapmak adına buradayım. Amazon ve Wix site, ürün entegrasyon konusunda son gelişmeler şunlardır;

1. Amazon ve Wix birimleri Amazon Türkiye sitesine eklenecek satıcı hesabı ürünlerinin bu iki sistem arasında entegrasyonunun sağlanabilmesi için çalışma başlatmışlardır. Bu durum Amazon Kanada ve Birleşik Devletler ofislerine ayrıca Wix eCommerce birimine bildirilmiştir. En kısa sürede entegrasyon sağlanacaktır

2. Amazon satış ortaklığı sistemine abone olanlar şuan için belirli ülkelerin ürünlerini satabilmektedir.

Şu şekilde;

Bu durum Amazon Türkiye ekibi tarafından Türkiye içinde aktif edilecektir. Bu süreç tamamlandıkan sonra Wix kullanıcıları veya Wix ile bir web sitesi oluşturup, Amazon ürünlerini sitesine ekleyip gelir elde etmek isteyen kullanıcılar Wix - Amazon entegrasyon uygulamasını Türkiye içinde kullanabileceklerdir.

İşlem tamamlandığında siz değerli kullanıcılara başta www.wixsitekur.net, www.wixturkiye.net ve ***.net olmak üzere birçok platformdan duyuru yapılacaktır.

Şuanda Wix web sitesi sahip olan veya Amazon satış ortağı hesabı bulunan kullanıcıların entegrasyon hakkında bilgi alabilmesi için bir video ve bir makale hazırladım.

Video: https://youtu.be/vGYpWnKkiao

Makale: https://www.wixsitekur.net/wix-site-kur-1/2018/09/20/Amazon-satici-hesabi-acmak-ve-Wix-web-sitesi-entegrasyonu-nasil-yapilir

Aklınıza takılan soruları siteler veya buradan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Saygılarımla

Emre Ata sertifikalı Wix uzmanı ve webmaster

www.habermark.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika ve güncel haberler
wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba ben müsteşarım.

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Bende kıdemli baskan yardımcısı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al