wmaraci reklam

Bootstrap Blog Tasarımı

11 Mesajlar 1.596 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yeni bi bootstrap tasarımı ile karşınızdayım inceleyip fikir ve önerilerinizi bekliyorum.ufak detayları kaldı tam olarak bitmemiş halidir.ayrıca wordpress uzmanı bir arkadaş ta birkaç sorum hakkında bana yardımcı olabilirmi ? Rica etsem

Demo

Blok Tasarım

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam mobil tasarım hoş ama masaüstü tasarımı pek sevmedim. Sorularınızı buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Göze hoş geliyor, fazlalık ekstra şeyler yok. Biraz daha tasarımsal iyileştirilebilirse mükemmel olur.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

Hocam mobil tasarım hoş ama masaüstü tasarımı pek sevmedim. Sorularınızı buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

Hocam öncelikle teşekkür ederim.ben yaptığım tasarımları wordpress e entegre etmek istiyorum sadece blog tasarımı değil her ne tasarımı yaparsam yapayım entegre etmeye ugraşıyorum hemen hemen neredeyse yarısını entegre ediyorum sonra biyerde tıkanıp kalıyorum kaynak bulmak imkansız neredeyse interntte saatlerce günlerce video izliyorum.wordpress entegresi için php bilmek şartmı ? Tamamen hazır kod kaynakları ile yinede istediğimizi yapabilirmiyiz ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

Pawn adlı üyeden alıntı

Göze hoş geliyor, fazlalık ekstra şeyler yok. Biraz daha tasarımsal iyileştirilebilirse mükemmel olur.

Evet tasarımsal biraz geliştirmem lazım.önerebileceğiniz şunu da şöyle yapsan iyi olur dediğiniz yerler varsa yazmanızı rica ediyorum.teşekkür ederim

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Şablonu hazırlamadan önce çizim yapıyor musunuz? Bence ilk önce yapmanız gereken şey çizim yapmak. Açın Adobe XD'yi şablonu çizin, saatlerce çizin. Size güzel gelen tasarımı değil de genel anlamda sevilen tasarım nasıl yaparım diye sorun kendinize. Açın kaynakları inceleyin örnek olarak: Dribbble, behance vb. Başkalarının yaptığı tasarımları inceleyin, nereyi nasıl ne şekilde oluşturmuş bunlara bakın.

Evet bunu böyle çizerim dedikten sonra şablonu çizin, her ne kadar belli bir süre sonra sıkıcı gelse de sıkılmayın. Yaptığınız çizimi bitirdikten sonra koda dökmeyin, üzerinden tekrar geçin. Gözünüze kötü görünen neresi varsa tekrar silip baştan yapın. Gerekirse redesign yapın.

Herşey tamam dedikten sonra koda dökme işlemine geçin. Yaptığınız şablon genel olarak 2014-2015 yılındaki blogları andırıyor. O devir kapandı açıkçası, bu şekilde tema kullanan kalmadı.

Wordpress için ise Codex'i araştırın ve stackoverflow'da araştırma yapın. Temalarınız da tema paneli kullanmanız sizin iş yükünüzü biraz daha azaltacaktır. Ama gidipte gelişmiş tema panelini kullanmayın ilk etapta daha basit bir şeyle başlayın.

Genel olarak yazdım, umarım kırıcı bir şey yazmamışımdır. Web tasarım işine merak salan arkadaşlar da bu söylediklerimi yapabilir.
artista

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
FerdiŞahin hertürlü eleştiriye ve öneriye hoşgörüyle bakarım.zaten eleştiri ve öneri olmasa yaptıklarımızla tamamız biz deriz ve eksiklerimizi asla göremeyiz.uzun uzun açıklmışsınız teşekkür ederim.hiç çizim yapmıyorum çünki önce çizimi yapsam hobi olarak yaptığım bu şeyleri asla yapmam çok zamanımı alır ve gerçekten sıkılırım.çizimi yapacak işimden dolayı hiç zamanım yok html yapmak daha kolay geliyo.direk html / css ile kendi kafamdan bişeyler yapmaya çalışıyorum hep.wordpress öğrenmek için çok çabalıyorum dediğim gibi hep biyerde tıkanıyorum codex e giriyorum içinden çıkamıyorum bazen.teşekkür ederim yorumlarınız için.bana sağlam bi wordpress eğitim seti kaynağı lazım.youtube de bütün videoları izledim

s60v3 s60v3 Informatiker Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 23 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle tekil sayfa, sonrasında diğer sayfaları hazırlamayı düşünürseniz codeigniter ile kodlarım. bir blog scripti çıkarıp foruma ücretsiz olarak sunabiliriz :)

Codeigniter&PHP | Vue.js | Dart&Flutter

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Wordpress uzerine kaliteli isler yapmak istiyorsaniz once php ve programlama mantigini kapmalisiniz. Daha sonra ingilizce ve wordpress fonksiyonlarini bilmeniz gerekmektedir hango fonksiyon hangi parametreleri almak zorunda hangi sinifin hangi metodlari var yada ozellikleri, bunlari bilmelisiniz daha sonra wordpress uzerine istediginizi yapmak cok daha kolay olacaktir sizin icin.

• Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

s60v3 adlı üyeden alıntı

öncelikle tekil sayfa, sonrasında diğer sayfaları hazırlamayı düşünürseniz codeigniter ile kodlarım. bir blog scripti çıkarıp foruma ücretsiz olarak sunabiliriz :)

Tabiki böyle bir projede yer almak isterim ilerşime geçelim isterseniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al