wmaraci reklam

CSS Hizalama Sorunu

4 Mesajlar 817 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeyhunSarioglu SeyhunSarioglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik/Elektronik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 23, (%100)
Elimde olan scripti hali hazırda iyi/kötü bir tasarımla hazırladım,php kodlamasını yaptım. Fakat bir sorun mevcut,buradan nasıl anlatırım bilmiyorum,yeteri bilgim var kodlama da fakat çıkan sorun için hangi kodu kullanırsam kullanayım çözüm vermedi.

Margin left mi dersiniz,margin mi dersiniz,position tagları mı dersiniz hangisini kullandıysam çözüme ulaşamadım,işin ehli arkadaşlar bir yardım ederse sevinirim. :)

Edit: // Diğer sorunu hallettim bu sefer de heralde z-index sorunu çıktı bunu yapamadık :)

wmaraci
reklam

Ceohook Ceohook Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
daha çabuk yardım almak istiyorsanız kodları burda paylaşmalısınız ve tam olarak ne yapmak istediğiniz belirtmelisiniz bu şekilde daha çabuk yardımcı olabiliriz.
brk SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Özel mesaj ile belirttiğiniz üzere kodlarınızda çok sıkıntılı durumlar vardı. Aşağıdaki örneği inceleyip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

http://jsfiddle.net/cgrclk/SC5dv/

SeyhunSarioglu SeyhunSarioglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik/Elektronik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 23, (%100)

cgrclk adlı üyeden alıntı

Özel mesaj ile belirttiğiniz üzere kodlarınızda çok sıkıntılı durumlar vardı. Aşağıdaki örneği inceleyip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

http://jsfiddle.net/cgrclk/SC5dv/

DB'den çektiğim resimleri ortada hizaladım,gelen giflerin boyutu farklı farklı olduğu için 4'lü sistem yaptım siteyi sizi pmlemiştim,görebilirsiniz. Çalışmanız için teşekkür ederim,kodların içerisinde her biri ayrı ayrı sorgu yaptırıyordum önemsenmiş bir tasarım olmadığı için daha toplu bir hale getiricem hocam zaten..
Yine de teşekkür ederim çalışmanızı örnek alıp inceleyeceğim,gerekli düzenlemeleri göstereceğim.
PHP'de gifi otomatik ekleme sistemini ve db'den alıp anasayfaya yazdırmayı yaptım fakat kategori ve etiket sistemini yapmadım onları yapayım hemen işe koyulacağım.
// Resimlere otomatik boyutta verildi,daha düzenli hale getirildi.
cgrclk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al