wmaraci reklam

Doğum Günü Şablonu

3 Mesajlar 1.101 Okunma
smmexpress

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba bir arkadaşımın yaklaşık 1.5 ay sonra fln doğum günü var. Bende hediye verecek maddiyat var ama cesaret yok. Açıkçası kendisinden de hoşlanmıyor değilim. Şimdi zorda olsa instagramdan 1-2 resmini aldım bunları vektörel hale getireceğim. Site de resimlerini de bunlar kullanacağım. Ama html5 tasarım bulamadım
Yardımcı olabilecek var mı? Hareketli fln olur,flash site olur düzenlemeyi bilmiyorum ama öğrenirim. Html5 doğum günü kartları var ama basit gibi resim bile koyma imkanı vermiyor
Desteğinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam 5-6 sene önce ben hatuna bunu yapmıştım. O zaman çok uğraştım özendim. He hayretler içinde kaldı mı diye sorarsan mel mel baktı öyle. İnternetle arası hiç yokmuş :(

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

okanizm adlı üyeden alıntı

Hocam 5-6 sene önce ben hatuna bunu yapmıştım. O zaman çok uğraştım özendim. He hayretler içinde kaldı mı diye sorarsan mel mel baktı öyle. İnternetle arası hiç yokmuş :(

Zamanına göre gayet iyi bir tasarımmış hocam. Ben kullanabilirim ama daha çok şöyle uçan kaçan bir şeyleri olsun istiyorum. Biraz ona duyduğum hisleri yansıtsın ben susayım o site konuşsun tarzında. Sevgililer için script paylaşıldı ya onun doğum günü hali gibi onla uğraştım biraz ama yapamadım sildim. Yeterli resim olsa Sony vegas yada after effects ile video da yapıp atabilirim aslinda ama onlarda da sıkıntı yaşıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al