wmaraci reklam

HTML-CSS Tavsiyelerinizi Bekliyorum Konu günceldir.

18 Mesajlar 2.670 Okunma
smmexpress

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

YakupTekin adlı üyeden alıntı

Kısacası bilgin var ama istediğin siteyi bir türlü yapamıyorsun karışıyor doğru mudur ?

Evet hocam.

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

bilimokur adlı üyeden alıntı

Hazır temaları incele bol bol. En iyi öyle öğrenirsin.

İyi fikir hocam ama hazır temalar incelerken çok kafam karışırıyor bir öneriniz varmı bu konuda

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Hazır ve sade olanları incele.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Senin ihtiyacın olan uygulama. Hazır tema bile olabilir al ve aynısını kendin yapmaya çalış gerekirse bakarak yaz burada önemli olan el alışkanlığını ve hangi kodun nereye etki ettiğini farkedebilmen. Birkaç denemeden sonra bakmadan bile ilerleyebileceğini farkedeceksin

wmaraci
wmaraci

onur1989tc onur1989tc Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bu olay ressamlık, heykeltıraşlık, doktorluk, hatta saz çalmak gibi. Sürekli çalışmayı gerektirir, bol bol pratik yapmalısın. Ve yeniliklere açık olmalısın.
ademgao

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Senin ihtiyacın olan uygulama. Hazır tema bile olabilir al ve aynısını kendin yapmaya çalış gerekirse bakarak yaz burada önemli olan el alışkanlığını ve hangi kodun nereye etki ettiğini farkedebilmen. Birkaç denemeden sonra bakmadan bile ilerleyebileceğini farkedeceksin

Hocam gerçekten çok zekice düşünmüşsünüz dediğinizi mutlaka yapacağım teşekkür ederim.
fruzgar

kişi bu mesajı beğendi.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Disiplinler arası görsel sanatlar kitabı yada görsel sanat eğitimi kitabı al. Sadece kod bilmekle olmaz. Tasarım konusunda kendini eğitmen lazım. Renkler, renk uyumu, boşluklar, dikkat çekme, mesaj ulaştırma, fontlar üzerine ileri seviye bilgi, yataylık dikeylik, zıtlık vs vs daha bir ton ayrıntısı var. Bunları öğrenmen daha faydalı olacaktır. O orta seviye HTML & CSS bilgisi kodlamaya yeter zaten. Daha sonra da Javascript öğrenip bitirirsin işi.

Ben sektörde çalışmak istiyorum, kariyer yapmak istiyorum dersen olay farklı tabii. Vektörel çizim, ufak css3 animasyon ve github öğrenmen de gerekebilir. Ama dediğim gibi html css olayını geçtiysen işin özü grafik tasarım, sanatsal boyut öğrenmeye kalıyor. En önemlisi zaten bu. Ben süper Photoshop kullanıyorum, Photoshop'da gerçekten profesyonelim. Ama ilkokul çocukları gibi resim çizerim :) Ne yapayım ben o Photoshop'u değilmi

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Disiplinler arası görsel sanatlar kitabı yada görsel sanat eğitimi kitabı al. Sadece kod bilmekle olmaz. Tasarım konusunda kendini eğitmen lazım. Renkler, renk uyumu, boşluklar, dikkat çekme, mesaj ulaştırma, fontlar üzerine ileri seviye bilgi, yataylık dikeylik, zıtlık vs vs daha bir ton ayrıntısı var. Bunları öğrenmen daha faydalı olacaktır. O orta seviye HTML & CSS bilgisi kodlamaya yeter zaten. Daha sonra da Javascript öğrenip bitirirsin işi.

Ben sektörde çalışmak istiyorum, kariyer yapmak istiyorum dersen olay farklı tabii. Vektörel çizim, ufak css3 animasyon ve github öğrenmen de gerekebilir. Ama dediğim gibi html css olayını geçtiysen işin özü grafik tasarım, sanatsal boyut öğrenmeye kalıyor. En önemlisi zaten bu. Ben süper Photoshop kullanıyorum, Photoshop'da gerçekten profesyonelim. Ama ilkokul çocukları gibi resim çizerim :) Ne yapayım ben o Photoshop'u değilmi

Hocam ne güzel anlattınız çok teşekkür ederim.Ben sektör için değilde kendim için website tasarlamak itiyorum şöyle orta düzey güzel birşey çıkartabileyim yeter bana :)
Hocam önerebileceğiniz bir kitap veya yayınevi varmıdır? Sizin tavsiyeleriniz benim için önemli :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al