wmaraci reklam

İkinci kodlama denemem.

6 Mesajlar 1.016 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Evet beyler kodlamaya devam ediyorum elimden geldiğince :P Profesyonel olmasamda artık rahatça dökebiliyorum, dersler yeterli olmuşdur umarım. Neyse ilk konumu hatırlayan vardır belki, o ilk kodlama denememdi buda ikincisi oldu. Grafiğin üzerinde fazla durmadım.

Kodlamaları validate ettim hiçbir hata yok, isteyen olursa alt sayfayıda çizip koda döküp ücretsiz olarak paylaşabilirim.
Yorumlarınızı bekliyorum, hatalarımı vs söylerseniz sevinirim.
Neyse tasarımın demosu;

http://ercandinsel.org/deneme2/

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
güzel olmuş bence sade ve şık
ErcanDinsel

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
guzel seyler cikacak eline saglik :) biraz daha zorla
ErcanDinsel

kişi bu mesajı beğendi.

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Logonun yanındaki menü ortalanmamış gibi geliyor bana. Biraz orantısız gibi. Bunun dışında Kategoriler bölümündeki font seçimi daha sade olabilir. Bold seçeneği kullanılabilir. Makalelerin başlığının altında olan yazıda "Lorem ipsum dolor" bölümünde üstüne gelince hafif bir gri kararması oluyor bence onu kaldırabilirsiniz. Birden çok farklı renk seçimi olmuş. Yani "Devamını Oku" butonunun üstüne gelince farklı bir renk, "Kategori" bölümünde linklere bakınca farklı bir renk ve "Etiket Bulutu" bölümünde linklerin üzerine gelince farklı bir renk. Bence tek renk kullanmanız daha hoş olabilir.

Büyük Not : Yazdıklarımı bir profesyonel olarak değil, siteye giren bir ziyaretçi gözüyle eleştirdim. Eleştirmek veya eleştiri almak ayıp değildir. Önlemimi şimdiden alma gereksinimi duydum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Logonun yanındaki menü ortalanmamış gibi geliyor bana. Biraz orantısız gibi. Bunun dışında Kategoriler bölümündeki font seçimi daha sade olabilir. Bold seçeneği kullanılabilir. Makalelerin başlığının altında olan yazıda "Lorem ipsum dolor" bölümünde üstüne gelince hafif bir gri kararması oluyor bence onu kaldırabilirsiniz. Birden çok farklı renk seçimi olmuş. Yani "Devamını Oku" butonunun üstüne gelince farklı bir renk, "Kategori" bölümünde linklere bakınca farklı bir renk ve "Etiket Bulutu" bölümünde linklerin üzerine gelince farklı bir renk. Bence tek renk kullanmanız daha hoş olabilir.

Büyük Not : Yazdıklarımı bir profesyonel olarak değil, siteye giren bir ziyaretçi gözüyle eleştirdim. Eleştirmek veya eleştiri almak ayıp değildir. Önlemimi şimdiden alma gereksinimi duydum.

Yorum için teşekkür ederim ama grafik,renkler vs olaylar için belirtmiştim, üzerinde fazla durmadım, heryeri farklı yapmaya çalıştım kodları iyice öğrenebilmek için yani göze hoş gelmesinden ziyaret, çizdiğimin aynısını dökebilmekdi amacım. :)

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)

ErcanDinsel adlı üyeden alıntı

Yorum için teşekkür ederim ama grafik,renkler vs olaylar için belirtmiştim, üzerinde fazla durmadım, heryeri farklı yapmaya çalıştım kodları iyice öğrenebilmek için yani göze hoş gelmesinden ziyaret, çizdiğimin aynısını dökebilmekdi amacım. :)

Biliyorum hocam bende gördüm. Sadece bir sonraki kodlamanızda "hmm bu adam şurayı doğru demiş, bende dikkat edeyim" dersiniz diye yazdım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al