freelance iş ilanları

Kodlamadan Anlayan ?

4 Mesajlar 819 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle yanlış yerdeyse özür dilerim e-ticaret mi burası mı bilemedim kodlama işin içinde olunca buraya açtım konu kusuruma bakmayın.

bu tasarımı biraz uğraşarak yaptım bunu html-css haline getirebilecek arkadaş arıyorum html halini yaparsa yarı yarıya geliri paylaşmak isterim ama derki bunu wordpress içinde uyarlıyabilirim o zaman 25 tl sattık diyelim 15 tl si onun 10 tl si benim şeklinde bölüşmeyede razıyım emek verdim tasarladım ihtiyacı olanlarda olabilir hatta güzel olursa themeforest a kabul ettirebilirsek orayada ekleyebiliriz.
Fiyatlanırma şu şekilde olur tema uyumlu ve sorunsuz olursa wordpress halini mesela 40 tl sattık 20-20 paylaşabiliriz ama arkadaş güzel iş çıkarmış 50-60 tl de ederse mesela 60 tl sattık diyelim 35-25 bölüşürüz yani kabul edip kodlayan arkadaş emeğinin karşılığı için daha fazla pay alacak %55 ona %45 bana buda fiyatlandırmada yükseldikçe fark artıyor :D

şimdi merak ediyorum kodlamak isteyen var mı birbirimize güvenebileceğimiz birileri daha önce verdik bir daha cevap alamadık adamdan ama geçmiş geçmişte kaldı şimdiye bakalım benim gözümde ve başka sitelerde gelen yorumlara göre tasarımı beğendiklerini söylediler kodlanırsa fiyata göre almayı düşünürüz diyenlerde var

wmaraci
reklam

Nefes Nefes Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 45 / 32
  • Ticaret 1, (%100)
İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim tasarım onayı almıştır :)

NRSTL NRSTL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, detayları pm alabilir miyim? Tasarım toplamda kaç sayfadan oluşuyor? Ne kadar sürede teslim istiyorsunuz?

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam şu anda bir arkadaş kodlamak için aldı şu anda o kodluyor maalesef veremeyeceğim

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al