wmaraci reklam

Website giriş ekranı

4 Mesajlar 770 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

volodymyr volodymyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese selamlar iyi forumlar, bir firma icin website giris ekrani tasarlayacagim lakin ornek tasarimlar bulamadim nasil aratacagimi bilmiyorum. Nasil aratacagim konusunda ve hatta envato elements , themeforesttaki web templatelerden ornek gosterme konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim.
Istedigim giris ekrani :
ABCXYZ adinda guvenlik ve temizlik hizmetleri alaninda hizmet veren bir firma var. Bu firma icin abcxyz.com a girildiginde Guvenlik hizmetleri icin giris ve Temizlik hizmetleri giris adi altinda bir giris sayfasi yapmak istiyorum. Guvenlik Hizmetlerine basildiginda guvenlik.abcxyz.com a gidecek ve guvenlik icin tasarlanmis kurumsal site gezilebilecek ayni sekilde temizlik girisine basildiginda temizlik.abcxyz.com a gidecek ve temizlik hizmetlerini goruntuleyebilecek. Ama firma her iki alanda da hizmet verdiginden , abcxyz.com a girildiginde musterileri karsilayan ve ayri ayri sitelere giris yapmayi yarayan hosgeldin-giris ekrani/sitesi yapmak istiyorum. Ornekler gosterilirse veya nasil aratirsam bu tarz orneklere ulasabilirim? Mumkunse envato elements ornegi de verilirse kullanabilirim Simdiden cok tesekkurlerimi sunarim.Hayirli ramazanlar.

wmaraci
reklam

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, öncelikle hayırlı ramazanlar.
İstediğiniz şey aslında bir intro sayfası. Basit bir örnek sunuyorum, Aynı segmentte bir site, geliştirebilirsiniz:
uludag16.com.tr

(.htaccess dosyanızdan default olarak bu intro sayfasını ilk açılış ayarlayabilirsiniz)
RubikDijital volodymyr

kişi bu mesajı beğendi.

volodymyr volodymyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Evet aynen bu ayarda birsey dusunuyorum.Cok tesekkur ederim. Gayet sade ve basit bir tasarim fakat ben bu tarz bir icerige farkli ne katabilirim onu planliyorum. Acaba envato elements veyahut themeforest ta ne olarak arasam farkli bu tarz tasarimlara ulasirim.
Storyman

kişi bu mesajı beğendi.

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında şahsi düşüncem, hazır platformlardan kısıtlı kalmak yerine biraz html ve CSS bilgisi ile responsive uyumlu olması koşuluyla kendi landing pagenizi oluşturmanız. Böylelikle hem özgün hem de firmanın ihtiyacına oturacak tasarımı elde etmiş olursunuz. Tabi gerisi size kalmış.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al