freelance iş ilanları

Yapım aşamasında & 404 sayfaları.

2 Mesajlar 2.106 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TarikMentese TarikMentese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
2 Gündür internete giremedim. Modemde sorun vardı. Bende internet yokken ps’yi açtım bir iki çalışma yaptım. Girince yayınlarım diyerekten : ) İlk yayınladığım, 404 Sayfası. Cok özellikli bi sayfa oldu. Reklam alanı felan filan da var. Aslında yapım aşamasında sayfasında’da reklam var : ) Diğer 404 sayfamı geliştiriyorum böyle böyle. Umarım beğenirsiniz diyeyim. Kolay gelsin.

——————————————————————————————————————————————

Bunu yaparken neler katsam neler katsam dedim ama aklıma pek birşey gelmedi. Bende hareketli menü ve reklam alanı yaptım.Bana göre güzel oldu. Siz de seversiniz inşallah…

Alt taraftaki linke txt dosyası koydum. Yani indirme dosyası değil. Kodları direk alın diye ayrı sayfaya txt açtım. Ama isterseniz onun bi altındaki linkten indirebilirsiniz.. Bence txt’den alın. Kodlar daha düzgün, daha kolay düzeltirsiniz..

(Kodları .rar indirmek icin tıklayın)

Gelelim ” yapım aşamasında ” sayfasına. Bu da üstteki gibi oldu diyebilirim. Aynısı zaten. Siteniz’i yeni açaçaksanız mesela alın kullanın bunu.. index.htm ‘ye koyarsanız daha güzel olur. Ayrıca reklam alanından da kazanc sağlayabilirsiniz.

Yine 404 sayfasında da yazdığım gibi resme tıkladıgınızda txt dosyası açılır. Ancak .rar indirmek istiyorsanız altındaki link’e tıklayabilirsiniz.

(Kodları .rar indirmek icin tıklayın.)

Kodlar trgg’ye uyumludur. İndex olduklarından reklam kapatmak da sorun yok. Yani rahat rahat kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.Ayrıca bu konuyu zaman buldukça güncelleyeceğim : )

wmaraci
reklam

kalpsizkrall kalpsizkrall CeCu Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 14 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel paylaşım teşekkürler..

Nerde o eski wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al