wmaraci reklam

İnstagram Türk Bot User Satışımız Başladı... Kaliteli Orjinal Türk Lokasyon ve Özel Açımdır

14 Mesajlar 1.657 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

enrythink enrythink Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 32 / 56
  • Ticaret 39, (%92)
Merhaba hocam whatsapptan yazan benim. 0537... Numara

wmaraci
reklam

PanelMedyam PanelMedyam PanelMedyam.Com Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
enrythink adlı kullanıcı beni whatsaptan ekliyor bana deneme hesap at biryerle anlaştım hocam deneme istiyor diyor. konumda uyarmama rağmen kırmadım 2 deneme ücretsiz hesap verdim. daha sonra arkadaşımız bunun üstüne pişkin pişkin hesapları at ödemeyi çıkarayım diyerek bizle kafa geçiyor.

deneme isteme sebebin nedir o halde kardeş ?

konumda alışverişim refaransım belli.

benmi sana geldimde hesap satmak için sen benden tüm hesapları para ödemeden almak istiyorsun.

biz bu kadar aciz değiliz kardeş kimseyede kendimizi aşşalatmayız. param yok desen ben sana 10 tane 20 tane bedavada veririm ama laf oyunlarına gerek yok.

neymiş ticaret sayım azmış ondan biz güvensizmişiz galiba :) . kusura bakma senin gibi sadece sayıya çalışsaydım emin ol burada yaptığım ticaretlerle çalıştığım kişilere trader işletsem seni 5 e katlardım :) ama organik çalışıyorum :)

herkesin konusu ve malı kendine değerlidir. senin paranda çok değerliyse almazsın olur biter. milletin zamanını harcama !!!

PANELMEDYAM.COM

En Güvenilir ve Hızlı Smm Panel

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
tutsaksak yani varol abiyi uzun süredir tanırım *** ve burdan her konuda sağlam ve ticaretine düzgün bir abimizdir. duruma bakılırsa bu arkadaşımızın parası çok değerli belliki kendinden başka herkes güvensiz geliyor kendine sanırım. o zaman kendine bi forum kur kendin al kendine sat bence, konuda referans var bence her işine kefilim yani yaptığın iş değilmiş hem adamdan deneme hesap al hem hesapları iste ortada ödeme yok ticaret bu olmuyor uzun zamandır çalıştığım biri
PanelMedyam

kişi bu mesajı beğendi.

hilmiyanikoglu hilmiyanikoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pazarlamacı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
@tutsaksak hocamın satığı hesablar ciddi anlamda sağlam hesablardır ve kendisiyle çalışmaktayım ve gözüm kapalı da almaya devam etmekteyim hiç kimse ortada para yoken çalışmaz paranız değerliyse almayın hocam
PanelMedyam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al