wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

mographic mographic Socialception Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafik Tasarım / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 115 / 33
  • Ticaret 15, (%100)

[FONT=Arial Narrow][SIZE=2]Konu içerisinde her zaman güncel bilgiler olmayabilir.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow]En güncel servis ve fiyatlarımız için sitemize üye olup fiyat listesine göz atabilirsiniz.[/FONT]
[FONT=Arial Narrow]Üye olan herkes sözleşme ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır![/FONT]

[FONT=Verdana]Fiyatlarımızı ve Servislerimizi İncelemek İçin Ziyaret Edebilirsiniz -> [/FONT][FONT=Verdana]https://socialception.shop[/FONT]

serkan71

kişi bu mesajı beğendi.

Creaception Digital Agency | Graphic Designer ~ Branding ~ Advertising
wmaraci
reklam

serkan71 serkan71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web tasarımı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hızlı güvenilir ve kaliteli herkese tavsiye ederim

Adm1 Adm1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar hizmet alındı gönderimler son derece yavaş müşteriyle muhattap olan kişi neredeyse zor bela cevap veriyor servislerden memnun kalmadım kalan bakiyeyi iade istedim fakat yapmayacaklarini söylediler sonradan bana attıkları maili kaynak göstererek böyle birşey yapamayız dediler komik insanlar gerçekten gerçek takipçi İnstagram servisi aldik yarısı bot aldım tamamı bot geldi yarına birşey kalmaz büyük ihtimal hepsi gider Yaşadığım deneyimler bunlar bunlari göz önünde bulundurarak servisleri alın

Adm1 Adm1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ek bilgi sipariş verileli 24 saati geçti beğeni aldım kendi olan beğenileri saydı hala bitmedi telegram takipçi 50 k yazıyordu 5k alabildim o da devam ediyor sistemleri aşırı aşırı yavaş İsteklerim bir bölümü iptal edildi Twitter takipçi gönderilmedi RT gönderilmedi ben uzun zamandır çok siteyle çalışdim ama bu kadar mağdur olmamistim ilgi sıfır sciklama yok fazla para atmayın 10 TL ile deneyin hatta ne demek istediğimi anlarsınız . Ben attım fazla para iademi yapmiyorlar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al