wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

sosyalmedyamarketim sosyalmedyamarketim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
%100 Türk Bayan Takipçi Mevcuttur. Her Hangi Bi Düşme Olayı Yok Telefon Onaylı Userlerden Oluşmaktadır 10 k 250 t olarak satışa sunuyorum Bu Fiyata Bu kadar Kaliteli takipçi Bulmanızın Mümkinatı Yok İp Çekicek Olanlara Da Özel Fiyat sunulur whatsapp : 0 553 713 06 80 İletişim : 0 552 356 97 60
İnstagram Hesap Kapatma İşlemleri Ve Toplu User Satışımız Da Mevcuttur İyi günler ve Herkese Hayırlı İşler dilerim :)

wmaraci
reklam

devrimnurlu devrimnurlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** N**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar Ozkanofficial36 adlı üye dolandicidir, facebook bot programı yapacam diyip 300 tl alıp, sonrasında her yerden engellemiştir beni, bu **************lara kimse para kaptırmasın, bir sürü dolandırma davalari da olduğunu ögrendim, en yakin zamanda savciliga da basvuracam, OzkanOfficial Facebook' tan hiddenexe adlı sayfanın instagram programını çalıp, https://www.***.net/bot-amp-program-...yapan-bot.html ( bu konudaki sattiklari program) linkte satmaktadır, bu iki şahıs **************dir, sakın kimse para kaptirmasin, isteyene delilleri de atabilirim, biz yandık siz yanmayın.forumda oyle dolandicilari umarim barindirmaz moderatorler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al