İnstagram ile yılladır güzel kazançlar sağlamaktayım . Bu kazançlar genel olarak sıfırdan sayfa açıktan sonra keşfete düşürüp sonrasında güzel bir ivme kazandığında iyi paralara reklam alarak ve hatta satıcılarla komisyonlu iş birliği yapmak üzerine oldu ve daha sonra istediğim yerde sayfayı satarak çok daha güzel yatırımlar yapmak için iyi bir fiyata satıp sermaye yaptım buda bir sayfa üzerinden iyi pirim yapacak Arsa , tarla , araba gibi yatırımlar yapmama sebebiyet verdi.

1 - Hedeflediğim kitleye uygun olarak sıfırdan sayfamı, profilimi , resmimi ve açıklamarını dahil profesyonelce yapıyorum.
2 - Hedef kitleme uygun içerik üreterek onların bana gelmesini sağlıyorum
3 - Paylaşımlarımı uygun vakitlerde yapıp en uygun şekilde hashtag analizi yapıyorum.
4 - Hesabımı keşfete düşürerek ücretsiz bir şekilde hedef kitlemi sayfama çekiyorum.
5 - Rakip analizi yaparak rakiplerimden çok daha kaliteli içerik üreterek onlardan daha iyi oldum.
6 - Değişen instagram algoritmalarına uygun şekilde hareket ederek rakiplerimin takipçileri sayfama çekiyorum.
7 - EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ SADAKATİ SAĞLAYIP TAKİPÇİLERİMİN SAYFADA KALMASINI VE BENİ DOSTU GİBİ GÖRMESİNİ SAĞLIYORUM.
8 - Takipçilerime onların ilgilenebileceği ürünleri reklam yaparak pazarlıyorum .
9- Bu uğraş sonunda hem reklam geliri hemde Komisyonlu iş birliği kazancı sağlamış oluyorum ve en gerekli yerde sayfamı uygun fiyata elden çıkartıyorum.

Sonuç olarak Son 3 yılda Yaklaşık olarak 4 milyon takipçili hesap satmış bulunmaktayım aktif olarak yönettiğim toplam 1 milyon civarı takipcili hesaplarım var .

Dersimizde sizlerle online olarak iki taraf içinde uygun olan vakitte birebir şekilde dersimizi yapıyoruz.
Dersimiz yaklaşık olarak 2 - 3 saat aralığında sürmektedir. Bu süre soru cevap şeklinde ilerlediğimiz için sizlerin sorularına göre uzayıp kısalmaktadır.
Kütahya'da yaşayanlar için cafede dersimizi yapıyoruz.
Ders sonrası sizlere kendi yazdığım e kitabı veriyorum ve 1 ay boyunca sorularınıza elimden geldiği kadar cevaplıyorum.

Dersimiz kimler için uygundur ? 
- Sıfırdan instagram sayfası yöneterek reklam gelirleri elde etmek isteyenler için.
- İşletmesinin içeriklerini insanlara tanıtmak isteyenler için
- Sayfası bir yere kadar ilerlemiş ve bir yerden sonra durmuş tekrar yükselişe geçmek isteyenler için
- Güncel algoritmaları araştırmaktan bıkmış insanlar için
- Reklam vermeden instagramda bir yere gelmek isteyenler için
- İçerik sıkıntısı çekenler için
- İşletmesini Tiktok , instagram gibi sosyal mecralara taşımak isteyenler için
- Sayfasındaki insanlara müşteri sadakati sağlayıp onlarla bağ kurup onlar üzerinden para kazanmak isteyenler için
- Hedeflediği kitleye ulaşamayanlar için
- Ülke ülke hedef kitle belirleyip onlara uygun şekilde ilerlemek isteyenler için

Bu bilgileri birebir anında soru cevap şeklinde anlatıyorum ve anlatım sonrası 1 ay boyunca her türlü sorunuzu yanıtlıyorum.
Anlatılan konuları destekleyici 20 sayfalık E-kitap veriyorum (Kendi yazdığım)

Bir kaç görsel eklemek istiyorum tamamı kendi sayfalarım üzerinde .

https://hizliresim.com/n33clez

https://hizliresim.com/kqbzxzt

Ücret 700₺ + Kdv

İletişim PM yada https://wa.me/905464334300

-Hiç bir şekilde KAZANÇ ve Şu sürede şu kadar takipçin olur garantisi verilmemektedir. Fakat güncel algoritmalarla en iyi yere gelebilmeniz için bildiklerimi anlatmaktayım.

Referans olarak forum dışı kendi instagram hesaplarım üzerinden ders verdiğim onlarca kişi var .